خرید زمین در سی سرا متل قو با قیمت متری 15 میلیون

قیمت زمین

+  مشخصات
15  میلیون
قیمت متری
عباس آباد
شهرستان
سی سرا
منطقه
215
متراژ زمین
مسکونی
کاربری
14338
کد ملک
تماس بگیرید
قیمت کل
0936 118 4646
اطلاعات بیشتر

خرید زمین با قیمت ارزان 15 میلیون در سی سرا متل قو . این زمین در سی سرا سلمانشهر با قیمت 3.2 میلیارد در املاک می ملک به فروش می رسد.

این زمین 215 متری جنگلی ، در بهترین منطقه سی سرا شهر متل قو واقع شده است. شهر متل قو ( سلمانشهر ) در بین شهرهای توریستی و گردشگری غرب مازندران مانند عباس آباد ، کلارآباد و نمک آبرود قرار گرفته و دارای پتانسیل بالایی برای افزایش قیمت زمین و سود آوری است.

یکی از بهترین راه های سرمایه گذاری ملکی در متل قو ( سلمانشهر ) ، خرید زمین در سی سرا متل قو است. یکی از مزیت های منطقه سی سرا متل قو، قیمت ارزان خرید زمین در این منطقه است، که علاوه بر جاذبه های طبیعی مانند دریا و جنگل، دارای دسترسی مناسبی نیز می باشد.

از نظر مکانی، منطقه سی سرا در سلمانشهر ( متل قو ) واقع شده است. این منطقه در حد فاصل شهرهای کلارآباد و متل قو واقع شده و در نزدیکی جاده کنار قرار دارد. به دلیل نزدیکی به شهرک نمک آبرود و شهر متل قو ، سی سرا دارای شرایط مناسبی از نظر نزدیکی به اماکن رفاهی ، مراکز تفریحی و فروشگاهی می باشد.

بعضی از ویژگی های این زمین ارزان که با قیمت متری 15 میلیون به فروش می رسد به این شرح می باشد: دیوار کشی شده ، مسطح سازی ، نقشه مناسب ، نصب دروازه ، موقعیت مکانی عالی ، بهره مندی از جاذبه های طبیعی مانند جنگل و دریا و...

خرید این زمین با قیمت ارزان متری 15 میلیون در سی سرا متل قو انجام می شود و قیمت فروش کل این زمین در سی سرا سلمانشهر 3.2 میلیارد می باشد که زیر قیمت زمین در متل قو می باشد.

به علت تغییر و افزایش قیمت زمین در شمال و مازندران، جهت اطلاع از آخرین قیمت زمین در متل قو و قیمت زمین در سی سرا سلمانشهر با ما تماس بگیرید.

همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید زمین در سی سرا متل قو با قیمت متری 15 میلیون با شماره 09361184646 ( الماسی ) تماس بگیرید.

  •  دیوار کشی شده
  •   مسطح سازی
  •   نقشه مناسب
  •   نصب دروازه
  •   موقعیت مکانی عالی
  •  سنددار
  •  بافت مسکونی