خرید آپارتمان در بلوار خیریان نوشهر با قیمت 1/9 میلیارد

قیمت آپارتمان

+  مشخصات
نوشهر
شهرستان
109
متراژ آپارتمان
۲۴
طبقه
۲
اتاق خواب
0
تعداد مستر
0
سال ساخت
67976
کد ملک
تماس بگیرید
قیمت کل
0936 118 4646
اطلاعات بیشتر

خرید آپارتمان ارزان در نوشهر واقع در بلوار خیریان نوشهر با قیمت 1/9 میلیارد. این آپارتمان ارزان در بلوار خیریان نوشهر، در املاک می ملک به فروش می رسد.

این واحد آپارتمان در ساختمانی 4 طبقه واقع شده است. در هر طبقه از این خانه آپارتمانی 2 واحد وجود دارد که تعداد واحدهای این ساختمان را مجموعا به 8 واحد می رساند. واحد موردنظر در طبقه دوم از این خانه آپارتمانی واقع شده است.

زیربنای این خانه 103 متر است و در این آپارتمان تعداد 2 اتاق خواب وجود دارد. ساخت این آپارتمان ارزان قیمت در سال 1393 انجام شده و 8 سال ساخت می باشد.

یکی از ویژگی های مهم برای خرید آپارتمان مذکور، واقع شدن در بلوار خیریان است. به علت موقعیت مکانی عالی ، خرید آپارتمان در بلوار خیریان نوشهر یکی از بهترین انتخاب ها برای خرید آپارتمان در نوشهر است و از طرف املاک می ملک پیشنهاد می شود.

از نظر دسترسی، بلوار خیریان از یک طرف به جاده کناره و از طرف دیگر به کمربندی نوشهر چالوس ختم می شود که دسترسی آسان و سریعی به تمامی اماکن رفاهی و مراکز خرید و فروشگاهی موردنیاز ایجاد می کند. علاوه بر این، دسترسی به آزادراه تهران شمال ( جاده چالوس ) از طریق کمربندی نوشهر فراهم است و این آپارتمان در فاصله 10 کیلومتری از آزادراه واقع شده است.

این آپارتمان دارای تمامی امکانات و تجهیزات مورد نیاز می باشد. از این میان می توان به موارد ذیل اشاره کرد: آسانسور ، پارکینگ اختصاصی ، تراس ، انباری ، کفپوش سرامیک ، سرمایش اسپیلت ، پنجره 2 جداره ، درب ضد سرقت و..

یکی دیگر از ویژگی های مهم در خرید این آپارتمان ، قیمت ارزان این خانه آپارتمانی است که زیر قیمت فروش آپارتمان در نوشهر تعیین شده است. بلوار خیریان نیز یکی از مناطق مهم شهر نوشهر است که قیمت این آپارتمان نسبت به قیمت آپارتمان در این منطقه بسیار ارزان قیمت گذاری شده است.

این خانه آپارتمانی با متراژ 103 متر و هر متر 18/5 میلیون قیمت گذاری شده است که بر این اساس با قیمت 1/9 میلیارد به فروش می رسد. لازم به ذکر است که این آپارتمان ارزان در بلوار خیریان نوشهر ، بطور ویژه و اختصاصی در املاک می ملک به فروش می رسد.

به علت تغییر و افزایش قیمت آپارتمان در شمال و مازندران ، جهت اطلاع از آخرین قیمت آپارتمان در نوشهر و قیمت آپارتمان در بلوار خیریان نوشهر با ما تماس بگیرید. همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید آپارتمان در بلوار خیریان با قیمت 1/9 میلیارد با شماره 09361184646 ( الماسی ) تماس بگیرید.

  •  آسانسور
  •  پارکینگ اختصاصی
  •   تراس
  •   انباری
  •   کفپوش سرامیک
  •   سرمایش اسپیلت
  •   پنجره 2 جداره
  •   درب ضد سرقت