فروش زیر قیمت زمین در پالوجده چالوس متری 13 میلیون

قیمت زمین

+  مشخصات
13  میلیون
قیمت متری
چالوس
شهرستان
پالوجده
منطقه
180
متراژ زمین
مسکونی
کاربری
44597
کد ملک
تماس بگیرید
قیمت کل
0936 118 4646
اطلاعات بیشتر

خرید زمین در پالوجده چالوس با قیمت ارزان متری 13 میلیون . این زمین ارزان با شرایط ویژه و زیر قیمت زمین در پالوجده چالوس در املاک می ملک به فروش می رسد.

این زمین در پالوجده چالوس 180 متر مساحت داشته و علاوه بر بافت مسکونی ، سند دار می باشد که با توجه به قیمت ارزان، ویژگی های مثبتی برای این زمین محسوب می شوند.

علاوه بر این شرایط ویژه، مزیت دیگر ، قیمت این زمین است که زیر قیمت زمین در پالوجده چالوس می باشد. به علت واقع شدن چند دانشگاه و هتل در پالوجده ، این منطقه یکی از مناطق پر رونق و رو به رشد شهر چالوس است.

این شرایط ویژه باعث افزایش مداوم قیمت زمین در پالوجده چالوس بوده و خرید زمین در پالوجده چالوس را به یک سرمایه گذاری ملکی سودآور بدل کرده است.

از نظر موقعیت مکانی ، منطقه پالوج ده میان شهرهای چالوس و نوشهر قرار گرفته و در حوضه شهری چالوس واقع شده است. این منطقه در مجاورت جاده کناره قرار گرفته و به همین دلیل دارای دسترسی مناسبی به مراکز خرید و اماکن رفاهی می باشد. همچنین فاصله پالوجده چالوس تا ساحل دریا و منطقه جنگلی نیز کمتر از 5 کیلومتر است.

این زمین مسکونی با قیمت ارزان متری 13 میلیون و در مجموع 2.3 میلیارد تومان در املاک می ملک به فروش می رسد. قیمت گذاری این زمین ، زیر قیمت زمین در پالوجده چالوس انجام شده و این زمین ارزان با شرایط ویژه و به صورت فروش فوری در املاک می ملک به فروش می رسد.

به دلیل تغییر و افزایش قیمت زمین در مازندران و شمال، جهت اطلاع از آخرین قیمت زمین در چالوس و قیمت زمین در پالوجده چالوس با ما تماس بگیرید.

جهت کسب مشاوره و اطلاعات بیشتر در مورد فروش زیر قیمت زمین در پالوجده چالوس با قیمت متری 13 میلیون با شماره 09361184646 ( الماسی ) تماس بگیرید.

  •  مسطح
  •  دیوار کشی
  •  سنددار
  •  بافت مسکونی