خرید زمین در نوشهر با قیمت ارزان زیر 1 میلیارد

قیمت زمین

+  مشخصات
4/1  میلیون
قیمت متری
نوشهر
شهرستان
هلستان
منطقه
236
متراژ زمین
مسکونی
کاربری
23938
کد ملک
تماس بگیرید
قیمت کل
0936 118 4646
اطلاعات بیشتر

خرید زمین در منطقه هلستان نوشهر با قیمت ارزان و استثنایی زیر 1 میلیارد . این زمین ارزان در نوشهر بطور ویژه در می ملک به فروش می رسد.

این زمین که در منطقه هلستان نوشهر واقع شده دارای بافت مسکونی می باشد. همچنین مدارک مالکیت این زمین سند دار توسط کارشناسان املاک می ملک بررسی و تایید شده است. زمین ارزان مذکور که دارای متراژ 236 متر است، دیوار کشی و مسطح سازی شده است.

از نظر موقعیت مکانی، این زمین ارزان در نوشهر و منطقه هلستان قرار گرفته است. هلستان بین شهرهای نوشهر و چالوس واقع شده و در فاصله 5 کیلومتری از مرکز شهر نوشهر و چالوس قرار گرفته است.

منطقه هلستان دارای دسترسی مناسبی به مراکز خرید و فروشگاهی بوده و از نظر ارتباطی نیز در مجاورت جاده کناره و در فاصله 7 کیلومتری از آزادراه تهران شمال ( جاده چالوس ) قرار دارد.

این زمین در هلستان نوشهر با قیمت ارزان و استثنایی زیر 1 میلیارد به فروش می رسد که زیر قیمت فروش زمین در نوشهر محسوب می شود. با توجه به قیمت ارزان متری 4 میلیون و 110 هزار ، خرید این زمین ارزان در نوشهر از طرف املاک می ملک پیشنهاد می شود.

به دلیل تغییر و افزایش قیمت زمین در شمال و مازندران ، جهت اطلاع از قیمت خرید زمین در نوشهر و قیمت زمین در هلستان با ما تماس بگیرید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره خرید زمین در نوشهر با قیمت زیر یک میلیارد با شماره 09361184646 ( الماسی ) تماس بگیرید.

  •  مسطح سازی شده
  •  دیوار کشی
  •  سنددار
  •  بافت مسکونی
  •  قیمت ارزان
  •  انشعابات متصل