فروش زمین اقساطی در کلاردشت با قیمت ارزان 4 میلیون

قیمت زمین

+  مشخصات
4/1  میلیون
قیمت متری
کلاردشت
شهرستان
مرزن آباد
منطقه
363
متراژ زمین
مسکونی
کاربری
42548
کد ملک
تماس بگیرید
قیمت کل
0936 118 4646
اطلاعات بیشتر

خرید زمین قسطی در کلاردشت با قیمت ارزان متری 4 میلیون. این زمین 363 متری در مرزن آباد کلاردشت به صورت فروش اقساطی و با قیمت ارزان به فروش می رسد.

این زمین مسکونی با متراژ 363 متر در روستای پردنگون واقع شده است. روستای پردنگون یکی از مناطق بکر مرزن آباد است که در شهرستان کلاردشت واقع شده است.

زمین مذکور که به صورت فروش اقساطی عرضه می شود با قیمت متری 4/1 میلیون به فروش می رسد. با توجه به متراژ 363 متری این زمین، زمین فوق الذکر 1/5 میلیارد قیمت گذاری شده است.

شرایط فروش اقساطی این زمین به صورت پرداخت 1 میلیارد نقدی و مابقی به صورت پرداخت حداکثر 4 ماهه می باشد. با توجه به قیمت ارزان این زمین در کلاردشت، خرید قسطی زمین در پردنگون کلاردشت از طرف املاک می ملک پیشنهاد می شود.

از ویژگی های این زمین ارزان قیمت که به صورت فروش اقساطی ارائه می شود می توان به این موارد اشاره کرد: مسطح سازی شده ، دیوار کشی ، نصب دروازه ، موقعیت مکانی عالی در روستای بکر پردنگون در مرزن آباد ، نقشه عالی ، امتیازات و انشعابات کامل و ...

به دلیل تغییر قیمت زمین در شمال و استان مازندران، جهت اطلاع از آخرین قیمت زمین در کلاردشت و قیمت زمین در مرزن آباد با ما تماس بگیرید.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید اقساطی زمین در کلاردشت با قیمت ارزان ، با شماره 09361184646 تماس بگیرید.

  •  دیوار کشی شده
  •   مسطح سازی شده
  •   نصب دروازه
  •   موقعیت عالی مکانی
  •   نقشه عالی