خرید زمین ارزان قیمت در شیرود تنکابن با قیمت 6 میلیون

قیمت زمین

+  مشخصات
6  میلیون
قیمت متری
تنکابن
شهرستان
شیرود
منطقه
300
متراژ زمین
مسکونی
کاربری
72381
کد ملک
تماس بگیرید
قیمت کل
0936 118 4646
اطلاعات بیشتر

خرید زمین مسکونی ارزان قیمت در شیرود تنکابن با قیمت متری 6 میلیون. این زمین جنگلی در تنکابن با قیمت ارزان در می ملک به فروش می رسد.

این زمین مسکونی ارزان قیمت که دارای 310 متر مساحت می باشد ، دارای سند مالکیت بوده و تمامی امتیازات لازم شامل آب ، برق و گاز برای آن دریافت شده است. علاوه بر مزیت های مذکور ، این زمین دیوار کشی و مسطح سازی شده است.

شهسوار که با نام تنکابن نیز شناخته می شود یکی از شهرهای توریستی غرب مازندران است. شهر شیرود که این زمین ارزان قیمت در آن واقع شده، در غرب شهرستان تنکابن ( شهسوار ) واقع شده و در مسیر جاده کناره بین شهرهای تنکابن و رامسر قرار گرفته است.

شهر شیرود علاوه بر جاذبه های طبیعی مانند ساحل دریا و مناطق جنگلی ، دارای مکانهای دیدنی دیگری مانند چشمه، آبشار، کوه و .. می باشد که پارامترهای مهمی در رشد و پیشرفت شهر شیرود محسوب می شوند.

یکی از مهمترین عوامل برای خرید زمین در شمال و خرید زمین در مازندران، قیمت زمین است. ویژگی مهمی که خرید زمین در شیرود را به گزینه ای مناسب بدل کرده ، فروش زمین با قیمت ارزان است. این زمین ارزان قیمت که با قیمت متری 6 میلیون در شیرود به فروش می رسد ، گزینه ای مناسب برای خرید زمین در تنکابن و خرید زمین در غرب مازندران می باشد.

این زمین مسکونی ارزان با قیمت متری 6 میلیون و قیمت فروش 1.850 میلیارد به فروش می رسد. لازم به ذکر است که فروش این زمین به طور اختصاصی و ویژه در املاک می ملک انجام می شود.

به دلیل تغییر قیمت زمین در شمال و استان مازندران، جهت اطلاع از آخرین قیمت زمین در شیرود تنکابن و قیمت زمین در شهسوار با ما تماس بگیرید.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید زمین ارزان در شیرود تنکابن با قیمت 6 میلیون ، با شماره 09361184646 تماس بگیرید.

  •  مسکونی
  •  قیمت ارزان
  •  ویو جنگلی
  •  انشعابات متصل