خرید زمین در تازه آباد چالوس با قیمت ارزان 6 میلیون

قیمت زمین

+  مشخصات
6  میلیون
قیمت متری
چالوس
شهرستان
تازه آباد
منطقه
220
متراژ زمین
مسکونی
کاربری
94258
کد ملک
تماس بگیرید
قیمت کل
0936 118 4646
اطلاعات بیشتر

خرید زمین در تازه آباد چالوس با قیمت ارزان متری 6 میلیون و قیمت فروش 1.3 میلیارد. این زمین با 220 متر مساحت در املاک می ملک به فروش می رسد.

این زمین با قیمت ارزان که در چالوس واقع شده دارای بافت مسکونی بوده و در منطقه جنگلی تازه آباد چالوس قرار گرفته است. این زمین مسکونی با 220 متر مساحت ، با قیمت فروش ارزان متری 6 میلیون عرضه می شود. این زمین با شرایط زیر قیمت و با قیمت 1.3 میلیارد بطور اختصاصی در املاک می ملک به فروش می رسد.

این زمین ارزان دارای کاربری مسکونی و سند مالکیت می باشد و امتیازات آب ، برق و گاز برای این زمین مسکونی دریافت شده است. لازم به ذکر است که مدارک و اسناد مالکیت زمین مذکور توسط کارشناسان حقوقی املاک می ملک اعتبار سنجی و صحت آنها تایید شده است.

روستای جنگلی تازه آباد چالوس در فاصله 5 کیلومتری شهر چالوس قرار گرفته و یکی از ویژگی های این منطقه نزدیکی به آزادراه تهران شمال ( جاده چالوس ) است. بطور کلی منطقه تازه آباد چالوس که در کمربندی چالوس به نوشهر واقع شده دارای دسترسی مناسبی به اماکن موردنیاز رفاهی ، تفریحی و مراکز خرید می باشد.

این زمین مسکونی با 220 متر مساحت و با قیمت ارزان متری 6 میلیون و قیمت فروش 1.3 میلیارد در روستای جنگلی تازه آباد واقع در چالوس به فروش می رسد. قیمت زمین مذکور، زیر قیمت بوده و پایین تر از قیمت زمین در تازه آباد چالوس می باشد از همین جهت خرید این زمین با قیمت ارزان از طرف املاک می ملک به شما پیشنهاد می شود. قیمت فروش این زمین در تازه آباد ، ارزان ترین نمونه برای خرید زمین ارزان در چالوس می باشد.

به دلیل تغییر قیمت زمین در شمال و استان مازندران، جهت اطلاع از آخرین قیمت فروش زمین در چالوس و قیمت زمین در تازه آباد با ما در تماس باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید زمین در تازه آباد چالوس با قیمت ارزان با شماره 09361184646 تماس بگیرید.

  •  سند دار
  •  داخل بافت مسکونی
  •   مسطح
  •  انشعابات متصل
  •  مسطح
  •  قیمت ارزان
  •  دیوار کشی