فروش خانه باغ کوچک در نوشهر با قیمت متری 12.5 میلیون

قیمت ویلا

+  مشخصات
نوشهر
شهرستان
درزیکلا
منطقه
0
متراژ ویلا
900
متراژ زمین
0
اتاق خواب
0
تعداد مستر
0
سال ساخت
13059
کد ملک
تماس بگیرید
قیمت کل
0936 118 4646
اطلاعات بیشتر

فروش خانه باغ کوچک در نوشهر واقع در روستای درزیکلا ، با قیمت ارزان متری 13 میلیون. این خانه باغ با 900 متر مساحت در املاک می ملک به فروش می رسد.

این خانه باغ ویلایی با زمینی 900 متری در روستای جنگلی درزیکلا نوشهر ، دارای یک بنای تک خوابه به متراژ 90 متر و یک سوله دو طبقه می باشد. با توجه به مشخصات این ملک از جمله بر 20 متری ، متراژ 900 متر و قیمت ارزان، شرایط این خانه باغ برای ساخت ویلا مناسب می باشد.

روستای جنگلی درزیکلا که در شهرستان نوشهر واقع شده در فاصله 5 کیلومتری از مرکز شهر نوشهر قرار گرفته و از طریق کمربندی نوشهر چالوس ، دارای دسترسی به مراکز فروشگاهی شهرهای نوشهر و چالوس و همچنین آزادراه تهران شمال می باشد.

یکی از ویژگی های این خونه باغ ویلایی کوچک که در روستای درزیکلا نوشهر واقع شده، اسناد و مدارک مالکیتی معتبر است که توسط کارشناسان املاک می ملک بررسی و تایید شده است.

فروش خانه باغ کوچک مذکور با قیمت ارزان متری 13 میلیون انجام می شود که بدین وسیله قیمت خرید این خانه باغ ویلایی را به رقم 11 میلیارد و 700 میلیون تومان می رساند. لازم به ذکر است که با توجه به فروش فوری خانه باغ، قیمت فروش زیر قیمت تعیین شده است و امکان تخفیف بیشتر برای خرید خانه باغ مذکور وجود خواهد داشت.

به دلیل تغییر قیمت خانه در شمال و استان مازندران، جهت اطلاع از آخرین قیمت خانه باغ در نوشهر و قیمت خانه در درزیکلا نوشهر با ما در تماس باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فروش خانه باغ کوچک در نوشهر و درزیکلا با قیمت ارزان با شماره 093611846946 تماس بگیرید.

  •  سنددار
  •  قیمت ارزان
  •  بافت مسکونی
  •  انشعابات متصل
  •  باغ میوه
  •  پارکینگ اختصاصی