فروش زمین با جواز ساخت در خیابان دریاگوشه متل قو

قیمت زمین

+  مشخصات
30  میلیون
قیمت متری
عباس آباد
شهرستان
متل قو
منطقه
1000
متراژ زمین
مسکونی
کاربری
34122
کد ملک
تماس بگیرید
قیمت کل
0936 118 4646
اطلاعات بیشتر

فروش زمین با جواز ساخت و سند شاهی در خیابان دریاگوشه متل قو ( سلمانشهر ) ، یکی از بهترین خیابان های متل قو با قیمت ارزان متری 30 میلیون.

این زمین ارزان قیمت که در خیابان دریاگوشه، یکی از بهترین خیابان های متل قو ( سلمانشهر ) واقع شده دارای جواز ساخت و سند شاهی بوده و با مساحت 985 متر و قیمت متری 30 میلیون به فروش می رسد.

این زمین مسکونی از ویژگی های خاصی برخوردار می باشد که از این بین می توان به فروش با قیمت ارزان ، بافت مسکونی ، جواز ساخت تا 6 طبقه روی پیلوت و .. نام برد.

شهر سلمانشهر که با نام متل قو نیز شناخته می شود، میان شهر عباس آباد و شهرک نمک آبرود قرار گرفته است. متل قو علاوه بر بهره مندی از جاذبه های طبیعی مانند جنگل و دریا ، دارای مراکز فروشگاهی و رفاهی بیشماری است که شرایط توریستی خاصی به این شهر بخشیده است. از جاذبه های توریستی و گردشگری شهر متل قو ( سلمان شهر ) می توان به برج های ساحلی الماس متل قو ، مراکز خرید و فروشگاهی، جنگل های زیبای شمال و پلاژ ساحلی اشاره کرد.

این زمین مسکونی که دارای جواز ساخت نیز می باشد، در یکی از بهترین خیابان های متل قو واقع شده و گزینه ای عالی برای خرید زمین در سلمانشهر محسوب می شود. این زمین 1000 متری با قیمت ارزان متری 30 میلیون تومان و قیمت کل 29 میلیارد و 500 میلیون در خیابان دریاگوشه شهر متل قو به فروش می رسد. به علت قیمت ارزان ، دارا بودن جواز ساخت و سند مالکیت معتبر ، خرید زمین در خیابان دریاگوشه متل قو ، از طرف املاک می ملک پیشنهاد می شود.

به دلیل تغییر قیمت زمین در شمال و استان مازندران، جهت اطلاع از آخرین قیمت زمین در متل قو و قیمت زمین در سلمانشهر با کارشناسان املاک می ملک تماس بگیرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فروش زمین با جواز ساخت در خیابان دریاگوشه متل قو با شماره 09361184646 تماس بگیرید.

  •  سند شاهی
  •  جواز ساخت
  •  موقعیت عالی
  •  بافت مسکونی
  •  قیمت ارزان