خرید زمین با قیمت ارزان 400 میلیون در کندلوس نوشهر

قیمت زمین

+  مشخصات
1  میلیون
قیمت متری
نوشهر
شهرستان
کندلوس
منطقه
400
متراژ زمین
مسکونی
کاربری
38527
کد ملک
تماس بگیرید
قیمت کل
0936 118 4646
اطلاعات بیشتر

خرید زمین مسکونی با قیمت ارزان 400 میلیون در کندلوس نوشهر. این زمین 400 متری با قیمت متری 1 میلیون در روستای کندلوس نوشهر به فروش می رسد.

این زمین ارزان که در نوشهر واقع شده دارای کاربری مسکونی بوده و در روستای جنگلی کندلوس قرار گرفته است. مساحت این زمین مسکونی 400 متر و قیمت هر متر 1 میلیون تعیین شده و به طور اختصاصی در املاک می ملک به فروش می رسد.

روستای کندلوس یکی از مناطق زیبای نوشهر است که خرید زمین در این روستا با قیمت ارزان امکان پذیر است. در کنار قیمت ارزان و زیر قیمت ، این زمین دارای موقعیت مکانی عالی در بین جنگل های شمال است که ارزش بالایی به این زمین بخشیده است.

کندلوس که در میان جنگل های شمال و در میان کوه های البرز واقع شده ، روستایی با قدمت طولانی است و دو موزه گیاه شناسی و مردم شناسی در آن وجود دارد که در کنار جاذبه های طبیعی مناطق جنگلی ، از اماکن طبیعی و گردشگری کندلوس نوشهر محسوب می شوند.

از نظر موقعیت جغرافیایی روستای کندلوس در منطقه کجور شهرستان نوشهر قرار دارد. این روستا که در فاصله 50 کیلومتری شهر نوشهر قرار گرفته ، از طریق آزادراه تهران شمال (جاده چالوس) به شهرهای نوشهر ، چالوس و تهران متصل می باشد.

این زمین 400 متری با قیمت متری 1 میلیون تومان و قیمت ارزان 400 میلیون در روستای کندلوس واقع در نوشهر به فروش می رسد. خرید زمین مذکور به علت قیمت ارزان از طرف کارشناسان املاک می ملک پیشنهاد می شود.

به دلیل تغییر قیمت زمین در شمال و استان مازندران، جهت اطلاع از آخرین قیمت زمین در نوشهر و قیمت زمین در کندلوس با ما در تماس باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید زمین مسکونی با قیمت ارزان در کندلوس نوشهر با شماره 09361184646 تماس بگیرید.

  •  مسطح
  •  قطعه یک جنگل
  •  مسطح
  •  سند دار
  •  بافت مسکونی
  •  خوش قواره