فروش شرایطی زمین ارزان قیمت در روستای پول نوشهر

قیمت زمین

+  مشخصات
3  میلیون
قیمت متری
نوشهر
شهرستان
پول
منطقه
400
متراژ زمین
مسکونی
کاربری
41306
کد ملک
تماس بگیرید
قیمت کل
0936 118 4646
اطلاعات بیشتر

فروش شرایطی زمین ارزان قیمت در روستای پول نوشهر با قیمت متری 3 میلیون. این زمین ییلاقی با قیمت ارزان در روستای پول شهرستان نوشهر به فروش می رسد.

این زمین ارزان قیمت با متراژ 400 متر در روستای ییلاقی پول در شهرستان نوشهر واقع شده است. این زمین که دارای بافت مسکونی و سند بنچاقی است ، با قیمت مناسب نسبت به زمین های اطراف به فروش می رسد.

شهرستان نوشهر از دو بخش شهری و ییلاقی کجور به مرکزیت روستای پول تشکیل شده. روستای پول با آب و هوای خشک کوهستانی در میان رشته کوه های البرز واقع شده است و یکی از بهترین مناطق شهرستان نوشهر برای خرید زمین با قیمت ارزان محسوب می شود. دسترسی منطقه ییلاقی کجور با مرکزیت منطقه خوش آب و هوای پول با استفاده از آزاد راه تهران شمال به شهر نوشهر می باشد.

فروش شرایطی زمین مذکور با قیمت ارزان 1.2 میلیارد در املاک می ملک انجام می شود. این فرصت ویژه برای خرید زمین در روستای ییلاقی پول با قیمت ارزان متری 3 میلیون به صورت فروش شرایطی رو از دست ندید.

به دلیل تغییر و افزایش قیمت زمین در شمال و استان مازندران، جهت اطلاع از آخرین قیمت خرید زمین در نوشهر و روستای پول با ما در تماس باشید.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فروش شرایطی زمین در نوشهر و منطقه ییلاقی پول با شماره 09361184646 تماس بگیرید.

  •  بافت مسکونی
  •  ارزان قیمت
  •  سند بنچاقی
  •  مسطح