فروش زمین ساحلی ارزان با قیمت متری 7.5 سیسنگان نوشهر

قیمت زمین

+  مشخصات
0
قیمت متری
نوشهر
شهرستان
سیسنگان
منطقه
4600
متراژ زمین
مسکونی
کاربری
66527
کد ملک
تماس بگیرید
قیمت کل
0936 118 4646
اطلاعات بیشتر

فروش زمین ساحلی ارزان با قیمت ارزان و استثنایی متری 7.5 میلیون در سیسنگان نوشهر. این زمین ارزان ساحلی در نوشهر در املاک می ملک به فروش می رسد.

این زمین ساحلی در سیسنگان نوشهر که با قیمت ارزان و استثنایی به فروش می رسد دارای 4600 متر مساحت می باشد. همچنین این زمین سند دار در بافت مسکونی است. زمین مذکور مسطح شده و امتیازات آب، برق و گاز آن نیز دریافت شده است.

منطقه سیسنگان که در 15 کیلومتری شهر نوشهر به سمت شهر رویان قرار دارد از موهبت های طبیعی چون جنگل های شمال و دریای خزر بهره می برد که در فاصله نزدیکی از یکدیگر قرار دارند و این امر زیبایی خاصی به سیسنگان بخشیده است. این منطقه با دارا بودن پارک جنگلی و پلاژ از مناطق برند در نوشهر و حتی شمال کشور می باشد.

یکی از بهترین گزینه ها برای سرمایه گذاری ملکی، خرید زمین ساحلی در شمال و استان مازندران است. چرا که به مرور زمان و افزایش قیمت زمین ، سود بالایی از فروش زمین ساحلی بدست می آورید.

به علت پول نیاز بودن مالک زمین مذکور، فروش زمین ساحلی ارزان با قیمت 7.5 میلیون در سیسنگان نوشهر انجام می شود. به علت قیمت ارزان ، فروش این زمین ساحلی به مدت محدود در املاک می ملک صورت می گیرد.

به دلیل تغییر و افزایش قیمت زمین در شمال و استان مازندران، جهت اطلاع از آخرین قیمت زمین در نوشهر با ما تماس بگیرید.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید زمین ساحلی در سیسنگان نوشهر با شماره 09361184646 تماس بگیرید.

  •  ساحلی
  •  ارزان
  •  سنددار
  •  بافت مسکونی
  •  پول لازم
  •  انشعابات متصل