خرید زمین جنگلی با قیمت ارزان 7 میلیون در چلک نوشهر

قیمت زمین

+  مشخصات
7  میلیون
قیمت متری
نوشهر
شهرستان
چلک
منطقه
8000
متراژ زمین
مسکونی
کاربری
8035
کد ملک
تماس بگیرید
قیمت کل
0936 118 4646
اطلاعات بیشتر

خرید زمین جنگلی در شمال با قیمت ارزان متری 7 میلیون در چلک نوشهر. فروش ویژه زمین در روستای چلک نوشهر با قیمت ارزان در املاک می ملک.

این زمین جنگلی در چلک نوشهر که با قیمت ارزان به فروش می رسد دارای 8000 متر مساحت می باشد. این زمین سند دار همچنین دارای بافت مسکونی است. زمین مذکور که دیوار کشی و مسطح سازی شده ، امتیازات آب، برق و گاز آن نیز دریافت شده است.

روستای چلک که این زمین ارزان قیمت در آن واقع شده، همجوار با روستاهای کهنه سرا و مزگاه در نوشهر است. این روستا که از همجواری با مناطق جنگلی و ساحل دریای خزر بهره می برد از روستاهای برند شهرستان نوشهر می باشد.

یکی از بهترین گزینه ها برای سرمایه گذاری ملکی، خرید زمین جنگلی در شمال و در استان مازندران است. چرا که به مرور زمان و افزایش قیمت زمین ، سود بالایی از فروش زمین بدست می آورید.

یکی از بهترین نقاط شمال و استان مازندران برای خرید زمین ، شهرستان نوشهر است که روستای چیلک از بهترین مناطق نوشهر برای خرید زمین محسوب می شود.

از ویژگی های این زمین ارزان قیمت می توان به این موارد اشاره کرد: دیوار کشی شده ، مسطح سازی ، موقعیت مکانی عالی ، قیمت ارزان ، نزدیکی همزمان به جنگل و دریا ، اسناد مالکیت معتبر و....

قیمت هر متر از این زمین 8000 متری ، 7 میلیون تعیین شده و بر این اساس قیمت فروش زمین 56 میلیارد می باشد.

به دلیل تغییر و افزایش قیمت زمین در شمال و استان مازندران، جهت اطلاع از آخرین قیمت زمین در نوشهر با ما تماس بگیرید.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید زمین جنگلی در چلک نوشهر با شماره 09361184646 تماس بگیرید.

  •  دیوار کشی شده
  •   مسطح سازی
  •   موقعیت مکانی عالی
  •   قیمت ارزان
  •   نزدیکی همزمان به جنگل و دریا
  •   اسناد مالکیت معتبر