خرید آپارتمان شهرکی در سیسنگان نوشهر با قیمت ارزان

قیمت آپارتمان

+  مشخصات
نوشهر
شهرستان
سیسنگان
منطقه
150
متراژ آپارتمان
۲۲
طبقه
۳
اتاق خواب
0
تعداد مستر
1398
سال ساخت
67484
کد ملک
تماس بگیرید
قیمت کل
0936 118 4646
اطلاعات بیشتر

خرید آپارتمان در سیسنگان نوشهر با موقعیت شهرکی. این آپارتمان شهرکی با قیمت ارزان 3.5 میلیارد در سیسنگان نوشهر به فروش می رسد.

این آپارتمان شهرکی که در سال 1398 ساخته شده است دارای 150 متر بنا و 3 اتاق خواب می باشد. واحد آپارتمان مورد نظر در طبقه 2 از آپارتمانی 2 طبقه است.

موقعیت مکانی این آپارتمان شهرکی در یکی از بهترین مناطق سیسنگان نوشهر و در قطعه یک جنگل قرار دارد. علاوه بر دسترسی به جنگل، این ویلا دارای دسترسی آسان به سواحل دریای خزر می باشد. از ویژگی های خاص این آپارتمان نوساز، منظره زیبا از مناطق جنگلی شمال و ویوی دیدنی از جنگل های شمال است که از طریق تراس این آپارتمان قابل مشاهده است.

منطقه سی سنگان در شرق شهرستان نوشهر واقع شده که به خاطر نزدیکی دریا به جنگل های شمال و همچنین داشتن جاذبه های گردشگری و تفریحی به یکی از مناطق برند در غرب استان مازندران و شمال کشور تبدیل شده است.

برخی از امکانات و ویژگی های این آپارتمان ارزان به این ترتیب می باشد: نگهبانی 24 ساعته، تراس رو به جنگل های شمال، پذیرایی بزرگ با نورگیر عالی، پنجره های دوجداره، کابینت جزیره، درب ضد سرقت، آیفون تصویری، نور مخفی در سقف، پوشش کف از نوع سرامیک، سرویس ایرانی و فرنگی و...

با توجه به قیمت ارزان، موقعیت مکانی عالی در شمال، واقع شدن در یکی از شهرک های نوشهر، بنای نوساز و جنگلی و امکانات مناسب که ذکر شد، این آپارتمان فرصتی ویژه و استثنایی جهت خرید آپارتمان ارزان در نوشهر و سیسنگان و سرمایه گذاری ملکی در شمال ایران محسوب می شود.

فروش آپارتمان فوق الذکر با قیمت ارزان 3.5 میلیارد در املاک می ملک انجام می شود. لازم به ذکر است به علت فروش ویژه ، خرید آپارتمان شهرکی در سیسنگان نوشهر با قیمت ارزان و زیر قیمت آپارتمان در نوشهر و سیسنگان صورت می گیرد.

به دلیل تغییر قیمت آپارتمان در شمال و استان مازندران، جهت اطلاع از آخرین قیمت آپارتمان در نوشهر با ما تماس بگیرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید آپارتمان شهرکی در نوشهر و خرید آپارتمان در سیسنگان با شماره 09361184646 تماس بگیرید.

  •  پنجره های دوجداره
  •   کابینت جزیره
  •   درب ضد سرقت
  •   آیفون تصویری
  •   نور مخفی در سقف
  •   پوشش کف از نوع سرامیک
  •   سرویس ایرانی و فرنگی