خرید ویلای حیاط دار، فروش خانه حیاط دار قدیمی در چالوس

قیمت ویلا

+  مشخصات
چالوس
شهرستان
چالوس
منطقه
310
متراژ ویلا
400
متراژ زمین
۳
اتاق خواب
0
تعداد مستر
0
سال ساخت
23169
کد ملک
تماس بگیرید
قیمت کل
0936 118 4646
اطلاعات بیشتر

خرید ویلای حیاط دار در منطقه جنگلی چالوس در مازندران شمال. این خانه حیاط دار در چالوس که دارای بنای کلنگی و قدیمی است در املاک می ملک به فروش می رسد.

این ویلای حیاط دار در چالوس با مساحت 400 متری ، دارای 310 متر بنای قدیمی و کلنگی است و در این خانه حیاط دار قدیمی 3 اتاق خواب تعبیه شده است.

ویژگی اصلی این ویلای کلنگی و قدیمی ، بر 16 متری و متراژ 400 متری است که شرایط مناسبی برای ساخت و ساز ویلا ایجاد کرده است. این امر یکی از مزیت های مهم برای خرید این خانه حیاط دار در چالوس محسوب می شود.

این خانه ویلایی قدیمی که در منطقه جنگلی چالوس در استان مازندران و شمال کشور قرار دارد دارای دسترسی آسان به استان تهران با استفاده از آزادراه تهران شمال ( جاده چالوس ) می باشد.

جهت جغرافیایی این خانه حیاط دار در چالوس به صورت شمالی جنوبی است و ویو زیبایی از منطقه جنگلی چالوس فراهم می کند که در صورت ساخت ویلا در آن ، بر ارزش ملک خواهد افزود.

این خانه قدیمی حیاط دار که دارای سند مالکیت تک برگ است با قیمت ارزان متری 10 میلیون و قیمت کل 4 میلیارد به فروش می رسد. لازم به ذکر است که با توجه به شرایط فروش فوری ویلا ، قیمت فروش ویلا مذکور ، قیمت ارزان و زیر قیمت فروش ویلا در چالوس تعیین شده است.

به دلیل تغییر قیمت ویلا در شمال و استان مازندران، جهت اطلاع از آخرین قیمت ویلا در چالوس با ما در تماس باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید ویلای حیاط دار در چالوس و خرید خانه قدیمی و کلنگی در چالوس با شماره 09361184646 تماس بگیرید.

  •  مدارک کامل
  •  حوضه شهری
  •  خوش قواره
  •  انشعابات متصل
  •  قیمت مناسب
  •  لوکیشن عالی