خرید زمین در دزدک نوشهر با قیمت ارزان 3 میلیارد – می ملک

قیمت زمین

+  مشخصات
9/4  میلیون
قیمت متری
نوشهر
شهرستان
دزدک
منطقه
320
متراژ زمین
مسکونی
کاربری
51106
کد ملک
تماس بگیرید
قیمت کل
0936 118 4646
اطلاعات بیشتر

خرید زمین در روستای دزدک نوشهر با قیمت ارزان 3 میلیارد. این زمین در دزدک نوشهر با بافت مسکونی و قیمت ارزان در املاک می ملک به فروش می رسد.

این زمین مسکونی دارای 320 متر مساحت می باشد. همچنین این زمین سند دار که با قیمت ارزان ارائه می شود دارای سند تک برگ و بافت مسکونی می باشد.

از ویژگی های این زمین ارزان قیمت می توان به مسطح سازی و دیوار کشی اشاره کرد. علاوه بر این امتیازات و انشعابات آب ، برق و گاز برای این زمین ارزان دریافت شده که این امر شرایط را برای ساخت ملک در این زمین مسکونی فراهم کرده است.

روستای دزدک که این زمین ارزان قیمت در آن واقع شده، از توابع شهرستان نوشهر بوده و در نزدیکی روستاهای چلک ، چلندر و کهنه سرا قرار گرفته است. این روستا که از همجواری با جنگل های شمال و ساحل دریای خزر بهره مند می باشد یکی از روستاهای زیبای شهرستان نوشهر است.

یکی از بهترین روش های سرمایه گذاری ملکی در شمال ایران ، خرید زمین در نوشهر است. این زمین ارزان قیمت با بافت مسکونی یکی از بهترین گزینه ها برای امر خرید زمین در نوشهر است که به علت قیمت ارزان و مناسب ، از طرف املاک می ملک به شما پیشنهاد می شود.

قیمت این زمین روستایی و ارزان با بافت مسکونی از قرار متری 9.5 میلیون و قیمت فروش زمین 3 میلیارد تومان تعیین شده است. قیمت این زمین ارزان قیمت نسبت به قیمت زمین در دزدک و قیمت زمین در نوشهر ، قیمتی مناسب و ارزان محسوب می شود.

به دلیل تغییر و افزایش قیمت زمین در شمال و استان مازندران، جهت اطلاع از آخرین قیمت زمین در نوشهر با در تماس باشید.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید زمین در نوشهر و روستای دزدک با شماره 09361184646 تماس بگیرید.

  •  زمین مسکونی
  •  قیمت ارزان
  •  مسطح سازی
  •  انشعابات کامل
  •  دیوارکشی
  •  سند دار