فروش زمین ارزان در نوشهر با قیمت متری 7 میلیون - می ملک

قیمت زمین

+  مشخصات
7/2  میلیون
قیمت متری
نوشهر
شهرستان
درزیکلا
منطقه
320
متراژ زمین
مسکونی
کاربری
72192
کد ملک
تماس بگیرید
قیمت کل
0936 118 4646
اطلاعات بیشتر

فروش زمین ارزان در نوشهر واقع در روستای درزیکلا با قیمت ارزان 7 میلیون. فروش فوری زمین در نوشهر با کاربری مسکونی و قیمت ارزان در املاک می ملک.

این زمین سند دار دارای 320 متر مساحت می باشد. همچنین این زمین که با قیمت ارزان ارائه می شود دارای بافت مسکونی می باشد. این زمین مسکونی که سند دار است، دیوار کشی و مسطح سازی شده و امتیازات آب برق و گاز برای آن دریافت شده است.

روستای درزیکلا که این زمین ارزان قیمت در آن واقع شده، همجوار با روستاهای لتینگان و خیرودکنار است. روستای درزی کلا از توابع شهرستان نوشهر می باشد. این روستا که از همجواری با مناطق جنگلی بهره مند است، یکی از روستاهای زیبای شهرستان نوشهر می باشد.

یکی از مهمترین عوامل برای خرید زمین و خصوصا خرید زمین در شمال، قیمت زمین است. ویژگی مهم این زمین در نوشهر، قیمت ارزان آن است و فروش این زمین با قیمت ارزان متری 7 میلیون انجام می شود که قیمت عالی در شمال و استان مازندران محسوب می شود.

قیمت این زمین مسکونی و ارزان قیمت از قرار متری 7 میلیون و مجموع 3.2 میلیارد تومان تعیین شده و با کاربری مسکونی و قیمت ارزان ، به صورت اختصاصی در املاک می ملک به فروش می رسد.

به دلیل تغییر و افزایش قیمت زمین در شمال و استان مازندران، جهت اطلاع از آخرین قیمت زمین در نوشهر با ما تماس بگیرید.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فروش فوری زمین ارزان در نوشهر و روستای درزیکلا با شماره 09361184646 تماس بگیرید.

  •  دیوار کشی
  •  مسطح
  •  بافت مسکونی
  •  زمین جنگلی
  •  قیمت ارزان