فروش زمین با قیمت ارزان زیر یک میلیارد در کلاردشت

قیمت زمین

+  مشخصات
2  میلیون
قیمت متری
کلاردشت
شهرستان
رودبارک
منطقه
450
متراژ زمین
مسکونی
کاربری
68709
کد ملک
تماس بگیرید
قیمت کل
0936 118 4646
اطلاعات بیشتر

فروش زمین با بافت مسکونی و قیمت ارزان زیر یک میلیارد در رودبارک کلاردشت. این زمین ارزان در کلاردشت به مدت محدود با قیمت 900 میلیون به فروش میرسد.

این زمین سند دار دارای 450 متر مساحت با بافت مسکونی می باشد و در روستای رودبارک کلاردشت که یک منطقه کوهستانی و جنگلی است، قرار گرفته.

یکی از مناطق زیبا و بکر در غرب استان مازندران شهرستان کلاردشت می باشد و یکی از زیباترین مناطق کلاردشت، روستای رودبارک است. روستای رودبارک در دامنه کوه علم کوه واقع شده و از جاذبه های طبیعی همانند چشمه، رودخانه های پرآب، جنگل و دریاچه برخوردار است.

یکی از مهم ترین پارامترها برای خرید زمین و خصوصا خرید زمین در مازندران، قیمت زمین است. ویژگی مهم این زمین در کلاردشت، قیمت ارزان آن است و فروش این زمین با قیمت ارزان زیر یک میلیارد انجام می شود که قیمت استثنایی محسوب می شود.

از ویژگی های این زمین ارزان قیمت، همجوار بودن با ویلاهای نوسازی است که در روستای رودبارک کلاردشت ساخته شده است و به مرور زمان باعث افزایش قیمت زمین خواهد شد.

قیمت این زمین مسکونی و ارزان قیمت از قرار هر متر 2 میلیون تومان تعیین شده و به مدت محدود با قیمت 900 میلیون تومان به فروش میرسد.

به دلیل تغییر و افزایش قیمت زمین در شمال و استان مازندران، جهت اطلاع از آخرین قیمت زمین در کلاردشت با ما تماس بگیرید.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فروش زمین در رودبارک کلاردشت با شماره 09361184646 تماس بگیرید.

  •  قیمت ارزان
  •  بافت مسکونی
  •  انشعابات بالای زمین
  •  خوش قواره