فروش ویلای فلت نقلی در عباس آباد ، روستای کرکاس

قیمت ویلا

+  مشخصات
عباس آباد
شهرستان
کرکاس
منطقه
85
متراژ ویلا
120
متراژ زمین
۲
اتاق خواب
۲
تعداد مستر
0
سال ساخت
89922
کد ملک
تماس بگیرید
قیمت کل
0936 118 4646
اطلاعات بیشتر

فروش ویلای فلت در عباس آباد واقع در روستای کرکاس . این ویلای نقلی و کوچک با معماری فلت با قیمت ارزان 2.5 میلیارد در می ملک به فروش می رسد.

این ویلای فلت با اندازه نقلی و کوچک به مساحت 85 متر در زمینی به مساحت 120 متر ساخته شده است. تعداد 2 اتاق خواب در این ویلای کوچک وجود دارد که هر دو اتاق خواب از نوع مستر هستند.

این ویلا در سال 1400 ساخته شده و در ساخت آن از تجهیزاتی با کیفیت همراه با امکانات کامل استفاده شده است. معماری زیبا و خوش ساخت یکی دیگر از مزایای این ویلای فلت و نقلی محسوب می شود.

موقعیت مکانی این ویلا در روستای کرکاس در یکی از مناطق شهر عباس آباد می باشد. روستای کرکاس میان شهرهای عباس آباد و متل قو واقع شده است .

یکی از ویژگی های روستای کرکاس پرورش گل و گیاه است که به عنوان قطب پروش گل در غرب استان مازندران و شمال کشور محسوب می شود. در روستای کرکاس یک نمایشگاه با زیر بنای 2000 متر مربع قرار دارد که با مدیریت اهالی روستای کرکاس به منظور ترویج و آموزش گلکاری ایجاد شده است.

بعضی از امکانات و ویژگی های این ویلای فلت نقلی به شرح ذیل می باشد: نمای سنگی به سبک رومی، محوطه سازی زیبا، درب ضد سرقت، پارکینگ اختصاصی، نور مخفی در سقف، کمد دیواری، پکیج، پنجره های دو جداره، استفاده از چوب در نمای داخلی، سرویس ایرانی و فرنگی و...

قیمت فروش این ویلای فلت 2.5 میلیارد می باشد که با توجه به امکانات و تجهیزات مدرن این ویلای فلت نقلی، قیمت ارزان و استثنایی است. این ویلای نقلی دارای سند مالکیت تک برگ بوده و مدارک مالکیتی آن توسط کارشناسان حقوقی می ملک مورد بررسی قرار گرفته و تایید شده است.

به دلیل تغییر و افزایش قیمت ویلا در شمال و استان مازندران، جهت اطلاع از آخرین قیمت فروش ویلا در عباس آباد با ما تماس بگیرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فروش ویلای فلت نقلی در عباس آباد و روستای کرکاس ، با شماره 09361184646 تماس بگیرید.

  •  محوطه سازی زیبا
  •   درب ضد سرقت
  •   پارکینگ اختصاصی
  •   نور مخفی در سقف
  •   کمد دیواری
  •   پکیج
  •   پنجره های دو جداره
  •   استفاده از چوب در نمای داخلی