فروش فوری زمین مسکونی با قیمت ارزان در چلندر نوشهر

قیمت زمین

+  مشخصات
8  میلیون
قیمت متری
نوشهر
شهرستان
چلندر
منطقه
500
متراژ زمین
مسکونی
کاربری
8244
کد ملک
تماس بگیرید
قیمت کل
0936 118 4646
اطلاعات بیشتر

فروش فوری زمین دارای بافت مسکونی با قیمت ارزان متری 8 میلیون در چلندر نوشهر . قیمت خرید زمین مذکور، زیر قیمت زمین در نوشهر و روستای چلندر است.

این زمین که با بافت مسکونی به فروش می رسد ، دارای 500 متر مساحت است. نکته ای که در هنگام خرید زمین در چلندر نوشهر باید به آن توجه داشته باشید نوع بافت مسکونی زمین است که این زمین ارزان قیمت ، دارای بافت مسکونی می باشد.

بعضی از ویژگی های این زمین ارزان با بافت مسکونی در چلندر نوشهر به این شرح است: دیوار کشی ، مسطح سازی ، انشعابات بر روی زمین ، دو بر بودن زمین ، قیمت ارزان و کاسبی، مدارک مالکیتی کامل و ...

روستای چلندر که در حد فاصل نوشهر و نور واقع شده، به علت برخورداری از موهبت های طبیعی مانند نزدیکی جنگل و دریا، مجاورت با جاده کناره، قرار گرفتن در نزدیکی مناطق توریستی مانند چلک، ملکار، دزدک، سیسنگان ، روستایی مناسب برای خرید زمین در نوشهر محسوب می شود.

علاوه بر موارد فوق، فروش زمین با قیمت ارزان در چلندر نوشهر نیز مزیت دیگری است که خرید این زمین را به گزینه ای مناسب جهت خرید زمین در نوشهر بدل می کند. قیمت خرید زمین مذکور که متری 8 میلیون تعیین شده، زیر قیمت زمین در نوشهر و حتی روستای چلندر است.

این زمین ارزان قیمت در نوشهر، که دارای 500 متر مساحت است، با قیمت ارزان متری 8 میلیون، به قیمت کل 4 میلیارد تومان به فروش می رسد.

به دلیل تغییر و افزایش قیمت زمین در شمال و استان مازندران ، جهت اطلاع از آخرین قیمت زمین در نوشهر با ما تماس بگیرید.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فروش زمین در چلندر نوشهر با شماره 09361184646 تماس بگیرید.

  •   دیوار کشی
  •   مسطح سازی
  •   انشعابات بر روی زمین
  •   دو بر بودن زمین
  •   قیمت ارزان و کاسبی
  •   مدارک مالکیتی کامل