خرید زمین ارزان با قیمت متری 9 میلیون در دزدک نوشهر

قیمت زمین

+  مشخصات
9  میلیون
قیمت متری
نوشهر
شهرستان
دزدک
منطقه
450
متراژ زمین
مسکونی
کاربری
41524
کد ملک
تماس بگیرید
قیمت کل
0936 118 4646
اطلاعات بیشتر

خرید زمین ارزان با قیمت 9 میلیون در روستای دزدک نوشهر. این زمین ارزان با کاربری مسکونی به طور اختصاصی و زیر قیمت در املاک می ملک به فروش می رسد.

این زمین ارزان که در نوشهر واقع شده دارای کاربری مسکونی بوده و در منطقه جنگلی دزدک در نوشهر قرار گرفته است. مساحت این زمین مسکونی 450 متر و قیمت هر متر 9 میلیون تعیین شده و این زمین به طور اختصاصی و زیر قیمت در املاک می ملک به فروش می رسد. قیمت خرید زمین مذکور به طور کل 4 میلیارد و 50 میلیون می باشد.

این زمین ارزان دارای کاربری مسکونی و سند مالکیت می باشد و امتیازات آب ، برق و گاز برای این زمین ارزان قیمت دریافت شده است. لازم به ذکر است که مدارک و اسناد مالکیت زمین مذکور توسط کارشناسان حقوقی املاک می ملک اعتبار سنجی و صحت آنها تایید شده است.

این زمین مسکونی و سند دار در روستای دزدک، که یکی از مناطق زیبای شمال کشور است واقع شده و از توابع شهر نوشهر می باشد. روستای دزدک در نزدیکی روستا های چلندر و چلک که از مناطق توریستی شهرستان نوشهر هستند واقع شده است. از نظر موقعیت مکانی، این زمین ارزان قیمت در فاصله 10 کیلومتری شهر نوشهر واقع شده است.

قیمت فروش این زمین ارزان و زیر قیمت بوده و با قیمت کاسبی به فروش می رسد و تنها به علت پول لازم بودن مالک با این قیمت ارزان به مدت محدود از طریق سایت املاک می ملک به فروش می رسد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید زمین ارزان قیمت در دزدک نوشهر با شماره 09361184646 تماس بگیرید.

  •  کاربری مسکونی
  •   سند دار
  •   دیوار کشی
  •   قیمت ارزان
  •   قیمت کاسبی