خرید ویلا در چالوس ، فروش با قیمت ارزان 2/2 میلیارد

قیمت ویلا

+  مشخصات
چالوس
شهرستان
چالوس
منطقه
180
متراژ ویلا
185
متراژ زمین
۲
اتاق خواب
0
تعداد مستر
1390
سال ساخت
91504
کد ملک
تماس بگیرید
قیمت کل
0936 118 4646
اطلاعات بیشتر

خرید ویلا در چالوس با 185 متر بنای دوبلکس، فروش ویلا با قیمت ارزان 2/2 میلیارد انجام میشود. فروش زیر قیمت این ویلای ارزان در چالوس به مدت محدود.

اگه از قیمت فروش ویلا در چالوس خبر داشته باشید، حتما می دونید که خرید ویلا در چالوس با 185 متر بنای دوبلکس و قیمت 2/2 میلیارد یه فرصت عالی برای خرید ویلا در چالوس محسوب میشه.

البته فروش زیر قیمت این ویلای ارزان در چالوس به مدت محدوده انجام میشه و باید برای خرید ویلای مذکور عجله کنید.

این ویلای ارزان قیمت 185 متر بنای دوبلکس داره که توی 180 متر زمین ساخته شده. تعداد 2 اتاق خواب هم توی این خانه ویلایی وجود داره که توی هر طبقه از این ویلا ، یک اتاق خواب قرار داده شده. ساخت این ویلا هم در سال 1390 انجام شده که البته توی سال های گذشته ، بنای ویلا بازسازی شده.

بعضی از امکانات و تجهیزاتی که توی این ویلا استفاده شده : آیفون تصویری،سرویس ایرانی،سرویس فرنگی،کابینت،درب ضد سرقت،پوشش کف از نوع سرامیک،درب ضد سرقت و....

مزیت اصلی برای خرید ویلا در چالوس ، موقعیت جغرافیایی شهر چالوس هست که اتفاقا این خانه ویلایی ارزان، در نقطه ای از شهر چالوس قرار داره که هم دسترسی خوبی به ساحل دریا داره و هم جنگل.

فروش ویلا با قیمت ارزان 2/2 میلیارد انجام میشود و قیمت هر متر 12 میلیون هست که قیمت ارزان و زیر قیمت محسوب میشه.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فروش ویلا با قیمت ارزان 2.2 میلیارد در چالوس با شماره 09361184646 تماس بگیرید.

برای مشاهده بزرگترین آرشیو خرید ویلا در چالوس و شمال کشور به سایت های گروه املاک می ملک مراجعه کنید: Mimelk.com _ Mimelk.ir _ Mimelk.net

  •  کابینت هود
  •  سرویس فرنگی
  •  سرویس ایرانی
  •  هود
  •  گاز رومیزی
  •  آیفون تصویری