فروش فوری زمین ارزان قیمت جنگلی در امامرود چالوس - می ملک

قیمت زمین

+  مشخصات
11  میلیون
قیمت متری
چالوس
شهرستان
امامرود
منطقه
480
متراژ زمین
مسکونی
کاربری
76892
کد ملک
تماس بگیرید
قیمت کل
0936 118 4646
اطلاعات بیشتر

فروش فوری زمین ارزان قیمت در منطقه جنگلی امامرود چالوس با قیمت ارزان متری 11 میلیون. فروش این زمین ارزان در چالوس با کاربری مسکونی بطور ویژه در می ملک.

این زمین ارزان قیمت جنگلی با متراژ 480 متری در منطقه امامرود شهر چالوس قرار گرفته است. منطقه امامرود در غرب شهر چالوس و در همجواری با شهرک نمک آبرود و در منطقه جنگلی شهر چالوس در شمال کشور واقع شده است.

این زمین مسکونی که با قیمت ارزان در منطقه جنگلی امامرود چالوس قرار گرفته مساعد ساختن ملک و ویلا می باشد، خرید این زمین ارزان قیمت به نوعی سرمایه گذاری با سود دهی بدون ریسک در مدت زمان کوتاه می باشد.

به علت رشد روز افزون و افزایش قیمت زمین در چالوس و شمال کشور، خرید این زمین با قیمت ارزان متری 11 میلیون از طرف املاک می ملک به شما پیشنهاد می شود. علاوه بر این به علت فروش فوری زمین ، فروش این زمین با قیمت ارزان انجام می شود که یکی دیگر از مزیت ها برای خرید زمین مذکور در امامرود چالوس به حساب می آید.

فروش این زمین ارزان در چالوس با کاربری مسکونی با قیمت ارزان متری 11 میلیون و قیمت کل 5.28 میلیارد بطور ویژه در املاک می ملک انجام می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فروش فوری زمین ارزان قیمت مذکور در منطقه جنگلی امامرود چالوس با شماره 09361184646 تماس بگیرید.

برای مشاهده بزرگترین آرشیو فروش فوری زمین ارزان قیمت در امامرود چالوس و شمال کشور به سایت های گروه املاک می ملک مراجعه کنید. Mimelk.com – Mimelk.ir – Mimelk.net

  •  محصور شده
  •  بافت مسکونی
  •  سند دار
  •  انشعابات کامل
  •  ملک جنگلی