خرید ویلا شهرکی دوبلکس در شهر کلارآباد عباس آباد، می ملک

قیمت ویلا

+  مشخصات
عباس آباد
شهرستان
کلارآباد
منطقه
250
متراژ ویلا
400
متراژ زمین
3
اتاق خواب
2
تعداد مستر
1390
سال ساخت
4898
کد ملک
تماس بگیرید
قیمت کل
0936 118 4646
اطلاعات بیشتر

خرید ویلا شهرکی با معماری دوبلکس واقع در شهر کلارآباد در عباس آباد. خرید این ویلای شهرکی در کلارآباد مازندران بطور اختصاصی در املاک می ملک.

یکی از بارزترین ویژگی های این ویلای شهرکی بسیار زیبا و شیک، محوطه زیبا با باغچه ای پر از گل و گیاه است. امنیت این ویلای شهرکی که در حوضه شهری کلارآباد در شهرستان عباس آباد قرار دارد با نگهبانی 24 ساعته تامین شده است.

این ویلا شهرکی دوبلکس در زمینی به متراژ 400 متر قرار داشته و بنای دوبلکس آن با زیر بنای 250 متری ساخته شده است. ویلای دوبلکس مذکور دارای 3 اتاق خواب می باشد که 2 اتاق خواب این ویلای شهرکی از نوع مستر می باشد.

شهر کلارآباد در شهرستان عباس آباد قرار دارد و در غرب استان مازندران واقع شده است. از مناطق همجوار شهر کلارآباد که این ویلای شیک در آن واقع شده می توان به شهر متل قو ، شهرک نمک آبرود ، شهر چالوس و هچیرود اشاره کرد.

از امکانات و تجهیزاتی که همراه با خرید ویلا شهرکی دوبلکس در شهر کلارآباد عباس آباد ارائه می شود می توان به : پکیج ، کف پوش از نوع سرامیک ، کابینت ، گاز رومیزی ، سرویس ایرانی و فرنگی ، تراس ، سونا خشک و ..اشاره کرد.

با توجه به موقعیت شهرکی ، بنای دوبلکس و شیک ، زمین وسیع و تجهیزات این ویلا که در شهر کلارآباد قرار دارد قیمت فروش 13 میلیارد تومان برای این ویلا تعیین شده است. همچنین خرید ویلای شهرکی مذکور با موقعیت مکانی در کلارآباد مازندران بطور اختصاصی در املاک می ملک انجام می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید ویلا شهرکی با معماری دوبلکس واقع در شهر کلارآباد در شهرستان عباس آباد با شماره 09361184646 تماس بگیرید.

برای مشاهده جامع ترین آرشیو خرید ویلا شهرکی دوبلکس در کلارآباد ، عباس آباد و غرب مازندران به سایت های گروه املاک می ملک مراجعه کنید: Mimelk.com – Mimelk.ir – Mimelk.net

  •  پکیج
  •  کابینت
  •  اجاق گاز رومیزی
  •  سرویس ایرانی
  •  سرویس فرنگی
  •   تراس
  •  سونا خشک