خرید خانه حیاط دار در هچیرود چالوس با قیمت ارزان - می ملک

قیمت ویلا

+  مشخصات
چالوس
شهرستان
هچیرود
منطقه
165
متراژ ویلا
460
متراژ زمین
۳
اتاق خواب
0
تعداد مستر
0
سال ساخت
33455
کد ملک
تماس بگیرید
قیمت کل
0936 118 4646
اطلاعات بیشتر

خرید خانه حیاط دار با قیمت فروش ارزان در شهر هچیرود چالوس. خرید این خانه حیاط دار که در شهر هچیرود چالوس واقع شده است با سند مالکیت در می ملک انجام می شود.

این خانه ویلایی حیاط دار با متراژ 165 متر و بنای دوبلکس ، در زمینی به مساحت 460 متر در شهر هچیرود چالوس بنا شده است و دارای 3 اتاق خواب می باشد. مساحت بالای زمین این خانه حیاط دار و بنای قدیمی آن، شرایط مناسبی برای ساخت ویلا به وجود آورده است.

موقعیت مکانی این ویلا در منطقه جنگلی هچیرود در شهرستان چالوس و در نزدیکی جنگل های شمال کشور می باشد که منظره و ویو زیبایی از طریق این خانه حیاط دار ویلایی به جنگل های شمال کشور را به ارمغان می آورد.

از نظر مکانی ، این ویلای ارزان قیمت در شهر هچیرود واقع شده است که در فاصله کمتر از 10 کیلومتری مرکز شهر چالوس، فاصله 5 کیلومتری تا آزادراه تهران شمال ( جااده چالوس ) و فاصله 5 کیلومتری تا شهرک نمک آبرود واقع شده است.

بنای قدیمی این خانه حیاط دار باعث شده است که فروش این ویلا با قیمت ارزان و مناسب انجام شود که شرایط مناسبی برای ساخت ویلا ایجاد کرده است. شرایط رو به رشد شهر هچیرود ، باعث افزایش روزانه قیمت زمین و ویلا در این شهر شده که خرید زمین و خرید خانه در شهر هچیرود چالوس را از نظر سرمایه گذاری نیز به گزینه ای مناسب بدل می کند.

به دلیل شرایط فروش فوری، این خانه حیاط دار با قیمت ارزان و زیر قیمت 6.240 میلیارد انجام می شود که با توجه به متراژ بالای این خانه حیاط دار ، قیمتی ارزان و مناسب محسوب می شود. لازم به ذکر است که خرید این خانه حیاط دار که در شهر هچیرود چالوس واقع شده است با سند مالکیت انجام می شود.

جهت اطلاع از شرایط خرید این خانه ویلایی حیاط دار در شهر هچیرود چالوس با شماره 09361184646 تماس بگیرید. برای مشاهده آرشیو فروش خانه حیاط دار در هچیرود و خانه حیاط دار در چالوس با قیمت ارزان به سایت های دیگر املاک می ملک نیز مراجعه کنید: Mimelk.con - Mimelk.ir - Mimelk.net

  •  سند دار
  •  مناسب ساخت ویلا
  •  قیمت ارزان
  •  حیاط و محوطه وسیع