فروش زمین با قیمت ارزان متری 12.5 در محدوده نمک آبرود

قیمت زمین

+  مشخصات
12/4  میلیون
قیمت متری
چالوس
شهرستان
نمک آبرود
منطقه
250
متراژ زمین
مسکونی
کاربری
17295
کد ملک
تماس بگیرید
قیمت کل
0936 118 4646
اطلاعات بیشتر

فروش زمین با قیمت ارزان متری 12.5 میلیون در محدوده شهرک نمک آبرود چالوس. فروش زمین در نمک آبرود چالوس با قیمت ارزان بطور ویژه در املاک می ملک.

به علت پول لازم بودن مالک، قیمت این زمین مسکونی با قیمت ارزان تر از زمین های همجوار می باشد و فروش زمین با قیمت ارزان متری 12.5 میلیون در نمک آبرود بطور ویژه در املاک می ملک انجام می شود.

متراژ این زمین 250 متر و قیمت زمین هر متر 12.5 میلیون است که بر این اساس فروش زمین مذکور با قیمت ارزان 13.1 میلیارد تومان صورت می گیرد.

از مزیت های خاص این زمین مسکونی قرار گرفتن در موقعیت شهرکی و همجواری با شهرک نمک آبرود چالوس می باشد که بر ارزش این زمین ارزان قیمت ، افزوده است.

فاصله زمین مذکور تا کمربندی چالوس - عباس آباد 500 متر می باشد که دسترسی به این زمین مسکونی را آسان می کند. همچنین این زمین که با قیمت ارزان متری 12.5 میلیون به فروش می رسد، در نزدیکی آزادراه تهران شمال ( جاده چالوس ) قرار گرفته است.

براساس شرایط فوق، خرید زمین مذکور با قیمت ارزان ، موقعیتی ویژه برای سرمایه گذاری ملکی و خرید زمین ارزان قیمت در شمال کشور و محدوده نمک آبرود محسوب می شود. جهت دریافت راهنمایی و کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید این زمین ارزان قیمت در محدوده نمک آبرود با شماره 09361184646 تماس بگیرید.

برای مشاهده کاملترین آرشیو فروش زمین با قیمت ارزان در نمک آبرود و شمال کشور به سایت های گروه املاک می ملک مراجعه کنید : Mimelk.com – Mimelk.net – Mimelk.ir

  •  زمین مسکونی
  •  زمین شهرکی
  •  محصور شده
  •  محدوده نمک آبرود
  •  انشعابات کامل