فروش زمین ارزان در روستای جنگلی عباس کلا چالوس - می ملک

قیمت زمین

+  مشخصات
8  میلیون
قیمت متری
چالوس
شهرستان
عباس کلا
منطقه
2143
متراژ زمین
مسکونی
کاربری
74313
کد ملک
تماس بگیرید
قیمت کل
0936 118 4646
اطلاعات بیشتر

فروش زمین ارزان قیمت با بافت مسکونی در روستای عباس کلا در منطقه جنگلی شهرستان چالوس. فروش زمین مذکور با قیمت ارزان 8 میلیون در عباس کلا چالوس.

سرمایه گذاری در شمال ایران به انواع مختلفی صورت می گیرد، بهترین نوع سرمایه گذاری با بازدهی بالا در کوتاه ترین زمان، سرمایه گذاری در امر خرید زمین ارزان قیمت در چالوس و ساختن ملک می باشد.

اگر قصد خرید زمین با متراژ بالا برای ساخت شهرک و آپارتمان مسکونی در منطقه جنگلی چالوس و شمال کشور را دارید، این زمین ارزان قیمت در روستای جنگلی عباس کلا از طرف املاک می ملک به شما پیشنهاد می شود.

این زمین ارزان قیمت با بافت مسکونی و متراژ 2143 متر در عباس کلا چالوس واقع شده است، تمامی انشعابات بر روی زمین قرار دارد.

از مزیت های خرید زمین در روستای جنگلی عباس کلا چالوس، دسترسی آسان از غرب استان مازندران به استان تهران با استفاده از آزادراه تهران شمال ( جاده چالوس ) می باشد.

این زمین ارزان در روستای جنگلی عباس کلا چالوس با قیمت از قرار هر متر 8 میلیون و قیمت زمین در مجموع 17 میلیارد تومان بطور اختصاصی در املاک می ملک به فروش می رسد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فروش زمین مذکور با قیمت ارزان در عباس کلا چالوس با شماره تلفن 09361184646 تماس بگیرید.

برای مشاهده بزرگترین آرشیو فروش زمین در شمال ایران و شهر چالوس به سایت های گروه املاک می ملک مراجعه کنید: Mimelk.ir – Mimelk.net – Mimelk.com

  •  زمین مسطح
  •  دارای سند
  •  بافت مسکونی
  •  انشعابات کامل
  •  زمین جنگلی