خرید ویلای روستایی ارزان در شمال، روستای عباس کلا چالوس

قیمت ویلا

+  مشخصات
چالوس
شهرستان
هچیرود
منطقه
88
متراژ ویلا
190
متراژ زمین
2
اتاق خواب
0
تعداد مستر
1390
سال ساخت
27602
کد ملک
تماس بگیرید
قیمت کل
0936 118 4646
اطلاعات بیشتر

خرید ویلا در روستای عباس کلا در شهرستان چالوس با قیمت 2.5 میلیارد. این ویلای روستایی ارزان در منطقه بکر عباس کلای چالوس در شمال ایران قرار دارد.

این ویلای نقلی و کوچک با زیربنای 88 متر و 2 اتاق خواب در زمینی به مساحت 190 متر بنا شده و دارای حیاطی با محوطه سازی زیبا می باشد. همچنین سال ساخت این ویلای نقلی سال 1390 است.

روستای عباس کلا در شمال ایران و قسمت غربی شهرستان چالوس، در کنار رود سرد آبرود و در مسیر جاده کناره ساحلی چالوس به سمت شهرهای نمک آبرود، کلارآباد و متل قو قرار دارد و از توابع شهر هچیرود به حساب می آید. روستای عباس کلا دارای آب و هوای معتدل خزری با مردمانی خونگرم است که پیشه مردم این روستا اکثرا کشاورزی و دامپروری می باشد.

منطقه روستایی عباس کلا به علت همسایگی با شهرک نمک آبرود و کمبود زمین برای ساخت در این شهرک از طرف کارشناسان املاک می ملک برای خرید ویلا و املاک به شما پیشنهاد می شود. دیگر مزیت خرید ویلا در این منطقه روستایی و بکر، قیمت ارزان ویلا و زمین می باشد که منطقه عباس کلا را به روستایی مناسب در شمال برای خرید ویلا بدل کرده است.

روستای عباس کلا چالوس به علت نزدیکی به شهرک نمک آبرود با فاصله کمتر از 5 کیلومتر، فاصله حدود 10 کیلومتر با کلارآباد، فاصله 15 کیلومتری با متل قو و قرار گرفتن در شهر هچیرود، دارای دسترسی مناسبی به امکانات تفریحی و مراکز خرید موردنیاز می باشد و فاصله بسیار کم با شهرهای توریستی و گردشگری شمال، پتانسیل بالایی برای پیشرفت این روستا در هچیرود چالوس را فراهم کرده است.

بعضی از امکانات و ویژگی های این ویلای روستایی ارزان به این شرح می باشد: اسپلیت، کابینت، گاز رومیزی، هود، سرویس ایرانی و فرنگی، محوطه سازی، کمد دیواری و..

این ویلای نقلی و کوچک با موقعیت روستایی در منطقه بکر عباس کلا چالوس، گزینه ای مناسب برای خانواده های کم جمعیت است که به دنبال خرید ویلای ارزان در مناطق بکر و روستایی شمال ایران هستند.

قیمت خرید ویلای روستایی مذکور که در عباس کلا چالوس در شمال واقع شده مبلغ 2.5 میلیارد تعیین شده که قیمتی ارزان و مناسب برای خرید ویلای روستایی در شمال محسوب می شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر جهت خرید ویلای روستایی ارزان در شمال با کارشناسان می ملک تماس بگیرید.

  •  اسپلیت
  •  کابینت
  •  گاز رومیزی
  •  هود
  •  سرویس ایرانی
  •  سرویس فرنگی
  •  محوطه سازی
  •  کمد دیواری