خرید خانه ویلایی در کیاکلا، خرید ویلا کلنگی در نمک آبرود

قیمت ویلا

+  مشخصات
چالوس
شهرستان
نمک آبرود
منطقه
200
متراژ ویلا
563
متراژ زمین
3
اتاق خواب
0
تعداد مستر
1380
سال ساخت
5218
کد ملک
تماس بگیرید
قیمت کل
0936 118 4646
اطلاعات بیشتر

خرید خانه ویلایی در کیاکلا واقع در چالوس. خرید ویلا کلنگی با بنای قدیمی در نمک آبرود. فروش ویلای کلنگی در منطقه جنگلی کیاکلا در محدوده شهرک نمک آبرود.

این خانه ویلایی در کیاکلا دارای 563 متر زمین بوده و 200 متر زیربنا دارد. در این ویلای کلنگی که در منطقه جنگلی کیاکلا در محدوده شهرک نمک آبرود واقع شده 3 اتاق خواب وجود دارد.

این ویلا کلنگی قدیمی با بر 20 متری و متراژ بیش از 560 متر شرایط مناسبی برای ساخت و ساز دارد. عرض ملک 20 متر و مساحت بالای زمین شرایط ویژه ای برای ساخت ویلا با زیربنای بالا و تجهیزات کامل را فراهم کرده است که این امر از مزیت های خرید ویلا کلنگی مذکور با بنای قدیمی در نمک آبرود محسوب می شود.

از ویژگی های عمده این ویلا در نمک آبرود می توان به موقعیت شهرکی با نگهبانی 24 ساعته، ویو جنگلی در منطقه کیاکلا نمک آبرود، نزدیکی به ساحل دریا، نزدیکی به شهرک نمک آبرود و امکانات رفاهی و تفریحی موجود در نمک آبرود و دسترسی عالی و سریع به جاده کناره و آزادراه تهران شمال اشاره کرد.

جهت جغرافیایی این ویلای جنگلی نیز به صورت شمالی جنوبی بوده و تراس های این ویلا دید مناسبی به سمت جنگل و دریا برای ساکنان این ویلا که در نمک آبرود چالوس واقع شده ایجاد می کند. محوطه سازی زیبایی که در این ویلای قدیمی انجام شده، یکی دیگر از مزیت های مهم برای خرید ویلای کلنگی مذکور می باشد.

لازم به ذکر است که سند مالکیت این ویلا به صورت شش دانگ می باشد. فروش ویلای کلنگی مذکور با قیمت متری 21 میلیون و قیمت خرید ویلا کلنگی قدیمی فوق 12 میلیارد تعیین شده است. لازم به ذکر است که با توجه به فروش فوری ویلا ، قیمت فروش زیرقیمت تعیین شده است.

جهت مشاوره پیش از خرید این خانه ویلایی در کیاکلا شهرستان چالوس و کسب اطلاعات بیشتر با شماره 09361184646 تماس بگیرید. همچنین برای مشاهده فایل های بیشتری از ویلا کلنگی قدیمی در نمک آبرود می توانید به سایت های دیگر گروه املاک می ملک مراجعه فرمایید: Mimelk.ir - Mimelk.com - Mimelk.net

  •  رادیاتور
  •  کابینت
  •  هود
  •  سرویس ایرانی
  •  سرویس فرنگی
  •  موقعیت شهرکی
  •  نگهبانی 24 ساعته