خرید زمین اقساطی در شمال، فروش زمین قسطی در زوات چالوس

قیمت زمین

+  مشخصات
5/5  میلیون
قیمت متری
چالوس
شهرستان
زوات
منطقه
7421
متراژ زمین
مسکونی
کاربری
79878
کد ملک
تماس بگیرید
قیمت کل
0936 118 4646
اطلاعات بیشتر

خرید زمین اقساطی در شمال استان مازندران، فروش زمین قسطی واقع در روستای جنگلی زوات چالوس. فروش اقساطی زمین مسکونی داخل بافت در زوات چالوس، املاک می ملک.

این زمین جنگلی با متراژ 7421 متر مربع در منطقه تجن کلا واقع در روستای جنگلی زوات شهرستان چالوس قرار دارد. روستای زوات که از جاذبه های طبیعی بکری برخوردار است، به دلیل نزدیکی به آزادراه تهران شمال، پیشرفت بالایی را در چند سال گذشته به خود دیده.

این زمین دارای سند مالکیت شش دانگ بوده و مدارک مالکیت آن از نظر حقوقی تایید شده است. یکی از مزایای این زمین که شرایط فروش اقساطی را هم داره، امکان تفکیک به قطعات کوچک تر هست که شرایط مناسبی رو برای بهره برداری از این زمین ایجاد میکنه.

متراژ بالای این زمین هم شرایط ویژه ای رو برای شهرک سازی یا ساخت مجتمع مسکونی به وجود آورده. روستای جنگلی زوات در سال های قبل رونق بالایی در خرید و فروش زمین و ویلا داشته و به یکی از مناطق پرطرفدار و برند شهرستان چالوس برای خریداران املاک تبدیل شده.

به همین دلیل شهرک سازی، آپارتمان سازی و ساخت مجتمع آپارتمانی در روستایی مانند زوات که جاذبه های گردشگری فراوانی داره، توجیه تجاری داشته و سوددهی سرمایه گذاری در این زمین رو تضمین میکنه. علاوه بر دلایلی که گفته شد، شرایط فروش اقساطی زمین در چالوس هم دلیل دیگه ای هست که فرصت ویژه ای برای ساخت و ساز و سرمایه گذاری در این زمین ایجاد کرده.

افزایش مداوم قیمت زمین در چالوس و به طوری کلی شمال کشور، باعث شده گزینه های زیادی برای خرید اقساطی زمین در شمال و استان مازندران وجود نداشته باشد. شرایط فروش قسطی زمین مذکور، قیمت ارزان فروش و تعداد اقساط بالا، فرصت ویژه ای رو برای خرید این زمین اقساطی در زوات چالوس ایجاد کرده.

این زمین با موقعیت مکانی روستای زوات در چالوس، با قیمت 42 میلیارد به صورت فروش اقساطی عرضه می شود. فروش اقساطی زمین و خرید قسطی زمین بطور اختصاصی در املاک می ملک انجام می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید قسطی زمین و شرایط فروش اقساطی زمین در چالوس با شماره 09361184646 تماس بگیرید.

برای مشاهده آرشیو فروش زمین در چالوس و شمال کشور به سایت های گروه املاک می ملک مراجعه کنید: Mimelk.com – Mimelk.ir – Mimelk.net

  •  راه ۶متری
  •  مسطح
  •  سند دار
  •  دارای امتیازات کامل