فروش آپارتمان ساحلی در نوشهر، واحد آپارتمان نوشهر مازندران

قیمت آپارتمان

+  مشخصات
نوشهر
شهرستان
180
متراژ آپارتمان
66
طبقه
3
اتاق خواب
3
تعداد مستر
1400
سال ساخت
95107
کد ملک
تماس بگیرید
قیمت کل
0936 118 4646
اطلاعات بیشتر

فروش آپارتمان ساحلی در نوشهر مازندران، خرید این واحد آپارتمان ساحلی با قیمت ارزان و مناسب در نوشهر استان مازندران به صورت اختصاصی در املاک می ملک.

این آپارتمان ساحلی در شمال و استان مازندران و در شهر نوشهر قرار گرفته و دارای 180 متر زیربنا بوده و در طبقه 2 از آپارتمان 6 طبقه قرار دارد. ملک مورد نظر دارای 3 خواب از نوع مستر می باشد. همچنین این آپارتمان نوساز در سال 1400 ساخته شده است.

آپارتمان ساحلی مورد نظر در حوضه شهری نوشهر و بلوار امام رضا قرار دارد. بلوار امام رضا با عرض گذر 14 متری و بلوار کشی شده یکی از مناطق برند و روبه رشد نوشهر در استان مازندران است که با توجه به موقعیت مکانی عالی، دارای قیمت مناسب و ارزان می باشد.

شهر نوشهر دارای جاذبه های گردشگری مانند مناطق ساحلی، جنگل های شمال در استان مازندران، پارک جنگلی، مناطق کوهستانی و ییلاقی، چشمه، غار و.. می باشد. نوشهر با دارا بودن این جاذبه های طبیعی و اماکن گردشگری یکی از مهمترین شهرهای توریستی در استان مازندران و شمال کشور محسوب می شود.

از امکانات و تجهیزات این واحد آپارتمان در نوشهر مازندران می توان پکیج و رادیاتور، اسپلیت، پنجره های دو جداره، پوشش کف از نوع سرامیک، کابینت هایگلاس، سرویس ایرانی و فرنگی نام برد.

فروش این آپارتمان با موقعیت مکانی در منطقه ساحلی امام رضا در نوشهر با قیمت مناسب متری 32 میلیون و در کل 5.4 میلیارد تومان انجام می شود. قیمت خرید این واحد آپارتمان نسبت به قیمت خرید آپارتمان در منطقه ساحلی نوشهر قیمت مناسب و ارزان است.

جهت مشاوره پیش از خرید آپارتمان ساحلی در نوشهر و کسب اطلاعات بیشتر با شماره 09361184646 تماس بگیرید. همچنین با مراجعه به سایت های دیگر گروه املاک می ملک می توانید به فایل های متنوعی جهت فروش آپارتمان ساحلی در نوشهر و استان مازندران را مشاهده کنید: Mimelk.com – Mimelk.net – Mimelk.

  •  پکیج و رادیاتور
  •  کابینت هیگلاس
  •  سرویس ایرانی فرنگی
  •  کمد دیواری
  •  روف با ویوی پانوراما
  •  آسانسور