خرید زمین ساحلی در رادیو دریا چالوس، فروش با قیمت ارزان

قیمت زمین

+  مشخصات
25  میلیون
قیمت متری
چالوس
شهرستان
رادیو دریا
منطقه
1000
متراژ زمین
مسکونی
کاربری
91910
کد ملک
تماس بگیرید
قیمت کل
0936 118 4646
اطلاعات بیشتر

خرید زمین ساحلی با قیمت ارزان در منطقه ساحلی رادیو دریا چالوس، فروش این زمین ساحلی ارزان قیمت در منطقه مسکونی رادیو دریا بطور اختصاصی در املاک می ملک.

این زمین ساحلی در منطقه مسکونی رادیو دریا چالوس با متراژ 1000 متر مربع قرار دارد. ملک مورد نظر با دارا بودن سند مالکیت و بافت مسکونی با قیمت ارزان متری 25 میلیون در املاک می ملک برای فروش عرضه می گردد.

از مشخصات بارز این زمین ساحلی دارا بودن بر اصلی 19 متری و کوچه 8 متری آن می باشد، مزیت دیگر این زمین ساحلی قرار گرفتن در منطقه مسکونی رادیو دریا و محصور بودن با استفاده از دیوار کشی است که این موارد باعث شده خرید زمن ساحلی مذکور در رادیو دریا چالوس گزینه ای مناسب برای خرید زمین با قیمت ارزان در چالوس باشد.

یکی از بارزترین مزایای خرید زمین ساحلی با قیمت ارزان در خیابان رادیو دریا قابلیت آپارتمان سازی و سرمایه گذاری در امور ملکی است، که این نوع سرمایه گذاری سود دهی بالا در سریعترین زمان را ممکن می سازد.

منطقه مسکونی رادیو دریا که در حوضه شهری چالوس قرار دارد قابلیت دسترسی آسان به استان تهران از طرق آزادراه تهران شمال ( جاده چالوس ) را دارا می باشد و دارای فاصله ای کوتاه تا مرکز شهر چالوس و تمامی اماکن رفاهی مورد نیاز می باشد.

قیمت این زمین ساحلی با موقعیت بافت مسکونی در شهر چالوس متری 25 میلیون و در مجموع 25 میلیارد می باشد. که قیمت این زمین ساحلی در منطقه مسکونی رادیو دریا چالوس قیمتی ارزان محسوب میشود و از طریق املاک می ملک بطور اختصاصی به فروش می رسد.

جهت مشاوره پیش از خرید زمین ساحلی در رادیو دریا چالوس و کسب اطلاعات بیشتر با شماره 09361184646 تماس بگیرید. همچنین با مراجعه به سایت های گروه املاک می ملک می توانید فایل های متنوعی جهت خرید زمین ساحلی در چالوس مشاهده کنید: Mimelk.com – Mimelk.net - Mimelk.ir

  •  مسطح
  •  جواز ساخت
  •   دیوار کشی
  •   دو بر