فروش آپارتمان در برج متل قو در شمال با قیمت ارزان 13 میلیارد

قیمت آپارتمان

+  مشخصات
عباس آباد
شهرستان
متل قو
منطقه
85
متراژ آپارتمان
۶۲۰
طبقه
۱
اتاق خواب
۱
تعداد مستر
0
سال ساخت
15889
کد ملک
تماس بگیرید
قیمت کل
0936 118 4646
اطلاعات بیشتر

فروش آپارتمان در برج متل قو عظیم زاده در شمال ایران با قیمت ارزان 13 میلیارد. فروش فوری این آپارتمان با قیمت ارزان در متل قو اختصاصی املاک می ملک.

این آپارتمان که در برج متل قو عظیم زاده قرار دارد دارای 20 طبقه می باشد. واحد آپارتمان مورد نظر 85 متری و در طبقه 6 قرار دارد که دارای 1 خواب از نوع مستر می باشد.

از مشخصات این برج می توان به ساحلی بودن آن اشاره کرد که در بافت شهری شهر متل قو در شمال ایران قرار دارد و در سال 1398 بنا شده است.

از مزایای موقعیت مکانی شهر متل قو همجوار بودن با شهرهای کلارآباد و نمک آبرود و چالوس می باشد. متل قو در فاصله 10 کیلومتری شهرک نمک آبرود قرار گرفته است. نزدیکی به شهرهای برند شمال کشور، موقعیتی گردشگری و توریستی برای شهر متل قو ایجاد کرده است.

بعضی از امکانات و ویژگی های این آپارتمان در برج متل قو به شرح زیر است: فول فرنیش ، ویو کامل ساحلی ، پارکینگ ، شومینه ، کاغذ دیواری ، پوشش کف سرامیک ، نورپردازی در سقف ، سرویس فرنگی و ایرانی ، آسانسور 3 لاین و ...

قیمت فروش این آپارتمان در برج شهر متل قو از قرار متری 153 میلیون و در مجموع قیمت ارزان 13 میلیارد تعیین شده که برای خرید آپارتمان در برج عظیم زاده شهر متل قو قیمت ارزان و استثنایی محسوب می شود.

جهت مشاوره پیش از خرید آپارتمان در متل قو و کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 09361184646 تماس بگیرید. همچنین با مراجعه به سایت های دیگر گروه املاک می ملک می توانید فایل های متنوعی جهت خرید آپارتمان در متل قو را مشاهده کنید: Mimelk.ir – Mimelk.net – Mimelk.com

  •  فول فرنیش
  •  پارکینگ
  •  شومینه
  •  آسانسور