خرید آپارتمان در یکی از بهترین محله های شهرک نمک آبرود چالوس

قیمت آپارتمان

+  مشخصات
چالوس
شهرستان
نمک آبرود
منطقه
117
متراژ آپارتمان
44
طبقه
2
اتاق خواب
1
تعداد مستر
1401
سال ساخت
41630
کد ملک
تماس بگیرید
قیمت کل
0936 118 4646
اطلاعات بیشتر

خرید آپارتمان در یکی از بهترین محل های شهرک توریستی نمک آبرود واقع در چالوس. خرید این آپارتمان شیک و دنج با قیمت فروش 7 میلیارد در نمک آبرود اختصاصی در می ملک.

این آپارتمان دارای بنایی نوساز است که در سال 1401 ساخته شده است. موقعیت مکانی عالی در شهرک نمک آبرود و نزدیکی به مناطق جنگلی و کوه ها ، شرایطی بسیار دنج را برای این آپارتمان شیک فراهم کرده است.

این آپارتمان شیک که در یکی از بهترین محله های شهرک نمک آبرود واقع در چالوس قرار دارد دارای 117 متر زیربنا بوده و در خانه آپارتمانی با 4 طبقه و 8 واحد واقع شده است. آپارتمان موردنظر در واحد پنت هاوس و طبقه 4 واقع شده است که منظره ای زیبا و دنج از جنگل های شمال را فراهم می کند.

فاصله کوتاه تا مناطق جنگلی شمال ، مسافت کم تا سواحل دریای خزر و امکانات رفاهی و تفریحی کاملی که در شهرک نمک آبرود چالوس قرار دارد از مزیت های خرید آپارتمان در شهرک نمک آبرود است.

از امکانات و مشخصات این آپارتمان که در یکی از بهترین محله های نمک آبرود چالوس قرار دارد می توان به پارکینگ اختصاصی ، آسانسور ، انباری ، پکیج ، پوشش کف سنگ ، سرویس ایرانی و فرنگی ، امکانات کامل در آشپزخانه و همچنین تراس با ویو دیدنی اشاره کرد.

این آپارتمان سنددار با قیمت متری 59 میلیون و قیمت فروش کل 7 میلیارد تومان با موقعیت مکانی در یکی از بهترین محله های شهرک توریستی نمک آبرود چالوس جهت خرید ارائه می شود.

جهت مشاوره پیش از خرید آپارتمان در شهرک نمک آبرود چالوس و دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 09361184646 تماس بگیرید. همچنین با مراجعه به سایت های دیگر گروه املاک می ملک می توانید فایل های متنوعی جهت خرید آپارتمان در شهرک نمک آبرود مشاهده کنید: Mimelk.net - Mimelk.ir - Mimelk.com

  •  پکیج
  •  فول فرنیش
  •  سرویس ایرانی
  •  سرویس فرنگی
  •  لابی
  •  آسانسور