فروش آپارتمان در نمک آبرود چالوس متری 45 میلیون، فروش فوری

قیمت آپارتمان

+  مشخصات
چالوس
شهرستان
نمک آبرود
منطقه
92
متراژ آپارتمان
24
طبقه
2
اتاق خواب
0
تعداد مستر
98
سال ساخت
78004
کد ملک
تماس بگیرید
قیمت کل
0936 118 4646
اطلاعات بیشتر

فروش آپارتمان در شهرک توریستی نمک آبرود چالوس با قیمت متری 45 میلیون و قیمت خرید 4 میلیارد تومان. فروش فوری آپارتمان در نمک آبرود اختصاصی در می ملک.

این آپارتمان دارای بنای نوساز می باشد که در سال 1398 ساخته شده است. تعداد واحدهای این آپارتمان که به صورت فروش فوری عرضه می شود 8 واحد می باشد که در 4 طبقه 2 واحدی تعبیه شده است.

واحد آپارتمان موردنظر که در این پست جهت فروش ارائه می شود در طبقه دوم این آپارتمان در شهرک نمک آبرود چالوس واقع شده است. متراژ این آپارتمان 92 متر است که در این آپارتمان 2 اتاق خواب وجود دارد.

از مشخصات دیگر این آپارتمان واقع در شهرک نمک آبرود می توان به عرض گذر 12 متری و عرض ملک ( بر آپارتمان ) 15 متری اشاره کرد. موقعیت مکانی ویژه این آپارتمان در شهرک توریستی نمک آبرود یکی از مزیت های مهم جهت خرید آپارتمان مذکور محسوب می شود.

نزدیکی به مناطق جنگلی شمال و کوه های البرز، فاصله کوتاه تا منطقه ساحلی دریا و امکانات رفاهی و تفریحی متنوع در شهرک نمک آبرود چالوس از مزیت های دیگری است که فروش آپارتمان در نمک آبرود با قیمت 4 میلیارد را به گزینه ای مناسب جهت خرید آپارتمان در نمک آبرود چالوس بدل کرده است.

از امکانات و مشخصات این آپارتمان در شهرک نمک آبرود چالوس می توان به پارکینگ اختصاصی ، آسانسور ، انباری ، پکیج رادیاتور و اسپیلت ، پوشش کف پارکت ، سرویس ایرانی و فرنگی ، فول فرنیش و تراس با ویو دیدنی از جنگل های شمال اشاره کرد.

این آپارتمان که دارای سنددار که دارای سند مالکیت تک برگ می باشد با قیمت فروش 4 میلیارد تومان در شهرک توریستی نمک آبرود چالوس به فروش می رسد.

جهت مشاوره پیش از خرید این آپارتمان در شهرک نمک آبرود چالوس و دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 09361184646 تماس بگیرید.

همچنین با مراجعه به سایت های دیگر گروه املاک می ملک می توانید فایل های متنوعی جهت خرید آپارتمان در نمک آبرود مشاهده کنبد: Mimelk.net - Mimelk.ir - Mimelk.com

  •  اسپیلت
  •  پکیج
  •  فول فرنیش
  •  سرویس ایرانی
  •  سرویس فرنگی
  •  واحد بصورت فول فرنیش
  •  آسانسور