خرید زمین مسکونی سند دار با قیمت فروش ارزان در نوشهر

قیمت زمین

+  مشخصات
11  میلیون
قیمت متری
نوشهر
شهرستان
نوشهر
منطقه
900
متراژ زمین
مسکونی
کاربری
52038
کد ملک
تماس بگیرید
قیمت کل
0936 118 4646
اطلاعات بیشتر

خرید زمین با سند معتبر و کاربری مسکونی، با قیمت فروش ارزان و استثنایی در نوشهر. فروش فوری این زمین سند دار واقع در بافت شهری با قیمت ارزان در املاک می ملک.

این زمین با 900 متر مساحت، در محدوده بافت شهری نوشهر واقع شده و دارای کاربری مسکونی و جواز ساخت می باشد. علاوه بر سند مالکیت و جواز ساخت، تمامی امتیازات و انشعابات این زمین دریافت شده است.

موقعیت مکانی مناسب در شهر نوشهر و کاربری مسکونی، شرایطی ویژه و استثنایی را جهت ساخت ویلا و آپارتمان در این زمین مسکونی فراهم کرده است.

مزیت دیگر برای ساخت بنا در این زمین، عرض 30 متری آن می باشد که شرایط ویژه ای برای ساخت آپارتمان و حتی مجتمع آپارتمانی ایجاد کرده است.

از بهترین مزیت های خرید این زمین مسکونی دسترسی راحت و سریع به آزادراه تهران شمال ( جاده چالوس ) و جاده کناره می باشد.

این زمین که دارای سند مالکیت و امتیازات و انشعابات کامل می باشد با متراژ 900 متر و قیمت متری 11 میلیون و در مجموع قیمت 10 میلیارد تومان به فروش می رسد. در صورتی که قصد خرید زمین و ساخت ویلا و آپارتمان در شمال ایران را دارید، این زمین با قیمت ارزان گزینه ای مناسب برای شماست.

جهت مشاهده بزرگترین آرشیو خرید و فروش زمین در شمال ایران، سایت های گروه املاک می ملک را دنبال کنید: mimelk.com – mimelk.net – mimelk.ir

  •  ارزان
  •  مسکونی
  •  سند دار
  •  قابلیت ساخت آپارتمان و ویلا باغ
  •  مسطح