تهاتر و معاوضه زمین شهرکی در شهرک دریانوردان کلارآباد

قیمت زمین

+  مشخصات
26  میلیون
قیمت متری
عباس آباد
شهرستان
330
متراژ زمین
مسکونی
کاربری
98015
کد ملک
تماس بگیرید
قیمت کل
0936 118 4646
اطلاعات بیشتر

تهاتر و معاوضه زمین شهرکی در شهرک دریانوردان واقع در شهر کلارآباد. معاوضه این زمین جنگلی با قیمت ارزان در املاک می ملک.

این زمین شهرکی که در شهرک دریانوردان با متراژ 330 متر قرار دارد. ملک مورد نظر با دارا بودن نگهبانی 24 ساعته و سند تک برگ با قیمت ارزان در املاک می ملک برای تهاتر و معاوضه عرضه می گردد. معاوضه این زمین به صورت معاوضه زمین با ویلا، معاوضه زمین با زمین، معاوضه زمین با آپارتمان و قابلیت تهاتر با ماشین و ملک در تهران را دارا می باشد.

شهر کلارآباد از شمال به سواحل دریای خزر و از جنوب به جنگل های شمال قرار دارد که این شهرک دریانوردان در شهر کلارآباد واقع شده است. شهر کلارآباد در مسیر جاده کناره ساحلی چالوس به تنکابن و در راه شهر متل قو قرار دارد، به خاطر داشتن این ویژگی های خاص شهر کلارآباد به شهر توریستی و گردشگری در شمال کشور مبدل شده است.

شهرک دریانوردان توسط نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در دهه 60 تاسیس شد و به پرسنل خود واگذار شد. این شهرک با مساحتی حدودا 60 هکتاری و ویژگی همجواری شهرک دریانوردان با شهرک تفریحی و توریستی نمک آبرود،این شهرک را به یکی از برندهای مناطق در غرب استان مازندران تبدیل کرده است.

به علت معاوضه و تهاتر این زمین قیمت 8.5 میلیارد تومان را دارا می باشد، ملک مورد نظر به خاطر داشتن ویژگی های خاص جغرافیایی، قیمتی نسبتا ارزان به زمین های اطراف را دارا می باشد و معاوضه این زمین ارزان در شمال ایران از طرف املاک می ملک به شما پیشنهاد می شود. می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان حقوقی ما در املاک می ملک تماس بگیرید.

  •  نگهبانی 24 ساعته