فروش ویلای نوساز ارزان قیمت در روستای نورسر چالوس

قیمت ویلا

+  مشخصات
چالوس
شهرستان
نورسر
منطقه
240
متراژ ویلا
280
متراژ زمین
3
اتاق خواب
2
تعداد مستر
1400
سال ساخت
52185
کد ملک
تماس بگیرید
قیمت کل
0936 118 4646
اطلاعات بیشتر

فروش ویلای نوساز جنگلی ارزان قیمت در روستای نورسر چالوس. خرید ویلای نوساز با قیمت ارزان 6.8 میلیارد تومان در املاک می ملک.

این ویلای نوساز ارزان قیمت در زمینی به متراژ 280 متر با بنای 240 متر احداث شده است . این ویلای نوساز با دارا بودن 3 خواب که 2 خواب آن از نوع مستر می باشد در سال 1400 در روستای نورسر چالوس ساخته شده است.

روستای نورسر در شمال ایران و در قسمت غربی شهرستان چالوس، در کنار رود سرد آبرود و در مسیر جاده کناره ساحلی به سمت شهرک نمک آبرود، شهرهای متل قو، هچیرود و کلارآباد قرار گرفته است. روستای نور سر دارای آب و هوای مطبوع و معتدل خزری است.

روستای نورسر به علت همسایگی با شهرک تفریحی و توریستی نمک آبرود و کمبود زمین برای ساخت در شهرک نمک آبرود از طرف کارشناسان می ملک برای خرید ویلا و املاک به شما پیشنهاد می شود. این روستا به دلیل موقعیت جغرافیایی دارای رونق بالایی در خرید و فروش املاک می باشد.

روستای نورسر شهرستان چالوس به علت نزدیک بودن دریا و جنگل های شمال از جاذبه های گردشگری بهره می برد. از میان جاذبه های تفریحی و طبیعی نزدیک به روستای نورسر می توان به جنگل زوات، ساحل خط هشت، کاخ چایخوران، کاخ اجابیت، تله کابین نمک آبرود و هتل پارسیان نام برد.

از بهترین مزیت های روستای نورسر می توان دسترسی آسان و سریع به استان تهران با استفاده از آزاد راه تهران شمال ( جاده چالوس ) نام برد که فاز جدید آزادراه در سال 1401 افتتاح گردیده است.

بعضی از امکانات و ویژگی های این ویلای نوساز و ارزان قیمت به این این شرح می باشد: نورپردازی در سقف با استفاده از کناف، نمای ورودی سنگی با سر درب زیبا، پنجره های دوجداره، درب ضد سرقت، درب ریموت دار، محافظ آهنی برای درب و پنجره ها، آیفون تصویری، محوطه سازی زیبا با استفاده از گل کاری و درخت کاری، سرما و گرما با استفاده از پکیج و اسپیلت، کابینت کاری با طرح دلنشین، تراس روبه جنگل و....

قیمت خرید ویلای نوساز ارزان قیمت مذکور که در نورسر چالوس در شمال ایران واقع شده مبلغ 6.8 میلیارد تومان تعیین شده است که قیمت ارزان و مناسب برای خرید ویلا در شمال محسوب می شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر جهت خرید ویلای نوساز با مشاوران حقوقی ما در املاک می ملک تماس بگیرید.

  •  پکیج
  •  شوفاژ
  •  داکت اسپیلت
  •  کابینت
  •  اجاق رو میزی
  •  هود
  •  سرویس ایرانی
  •  سرویس فرنگی