فروش فوری ویلای دوبلکس در روستای بندپی نوشهر

قیمت ویلا

+  مشخصات
نوشهر
شهرستان
بندپی
منطقه
240
متراژ ویلا
350
متراژ زمین
3
اتاق خواب
2
تعداد مستر
1400
سال ساخت
54996
کد ملک
تماس بگیرید
قیمت کل
0936 118 4646
اطلاعات بیشتر

فروش ویلا با معماری دوبلکس واقع در روستای بند پی نوشهر. فروش فوری ویلا با قیمت 8.5 میلیارد در املاک می ملک.

این ویلای دوبلکس با محوطه سازی کامل در زمینی به مساحت 350 متر و با بنای 240 متر با دارا بودن 3 خواب ( 2 خواب مستر ) و مدارک کامل مالکیت برای فروش در املاک می ملک عرضه می گردد.

شهر نوشهر در طول تاریخ از دو بخش کوهستانی و جلگه ای بود جزو شهر رویان بزرگ بود که هم اکنون به شهرهای نوشهر، چالوس و نور تقسیم شده است. از قدیمی ترین قسمت های شهر نوشهر منطقه گردکل می باشد که در مجاورت با رودخانه ای به همین نام گردکل مشهور است. در زمان قاجار این روستا به خاطر نزدیکی جنگل و دریا مورد توجه دربار آن زمان قرار گرفته و ساحل آن جهت پهلوگیری شناورهای تجاری میان کشور ایران و روسیه شوروی بهره می گرفت.

از جاذبه های طبیعی و گردشگری شهر نوشهر می توان از پارک جنگلی سیسنگان، رودخانه و پل خیرود، آبشار چلندر، روستای کهن کندلوس، روستای زیبای حیرت، دیو چشمه در روستای استانکرود، چشمه گردو در روستای سنگتجن،جنگل خانیکان، سد آویدر، غارهای چلک و ... نام برد.

روستای بندپی که ویلای دوبلکس مورد نظر در آن قرار دارد، برند ترین لوکیشن منطقه نوشهر همراه با ویوی ابدی جنگل با ویلا باغ های بسیار زیبا و ممتاز ترین شهرک های منطقه می باشد که این مهم فرصت سرمایه گذاری بسیار سودآوری را در این منطقه ایجاد کرده است.

این ویلای دوبلکس با نمای مدرن در روستای بندپی دارای امکاناتی نظیر: گرمایش و سرمایش با استفاده از اسپیلت و پکیج، امکانات کامل آشپزخانه برای بهترین اوقات پخت و پز، پذیرایی بزرگ می باشد.

این ویلای دوبلکس در روستای بندپی نوشهر به صورت اختصاصی در املاک می ملک با قیمت 8.5 میلیارد تومان به صورت فروش فوری ارائه می شود. به علت فروش فوری قیمت فروش ویلا زیرقیمت و ارزان تر از ویلا های مشابه تعیین شده است.

همچنین اسناد و مدارک این ویلا بررسی شده و مورد تایید کارشناسان حقوقی املاک می ملک می باشد. برای اطلاعات بیشتر در مورد خرید این ویلای دوبلکس با مشاوران املاک می ملک تماس بگیرید.

  •  پکیج
  •  کابینت
  •  اجاق گاز رومیزی
  •  هود
  •  سرویس ایرانی
  •  سرویس فرنگی
  •  پذیرایی بزرگ