فروش آپارتمان ارزان 2 میلیارد در چالوس می ملک

قیمت آپارتمان

+  مشخصات
چالوس
شهرستان
چالوس
منطقه
90
متراژ آپارتمان
66
طبقه
2
اتاق خواب
1
تعداد مستر
1395
سال ساخت
15222
کد ملک
تماس بگیرید
قیمت کل
0936 118 4646
اطلاعات بیشتر

فروش آپارتمان با قیمت ارزان و استثنایی 2 میلیارد تومان در شهر چالوس. فروش فوری با قیمت ارزان در املاک می ملک.

این آپارتمان با قیمت ارزان که در منطقه شهری چالوس قرار گرفته، دارای 6 طبقه بوده و واحد آپارتمان مورد نظر در طبق 6 این آپارتمان واقع شده است. این آپارتمان ارزان دارای 2 خواب است که یکی از خواب ها از نوع مستر در سال 1395 ساخته شده است.

شهر چالوس همجوار با شهرهای نوشهر و کلارآباد قرار گرفته و از شمال به کرانه های ساحلی دریای خزر و از جنوب به جنگل های شمال متصل می باشد، شهر چالوس با جاذبه های طبیعی و اماکن گردشگری یکی از مهمترین شهرهای توریستی در شمال کشور است.

یکی از بهترین نقاط شهر چالوس منطقه نادری است که این آپارتمان در این منطقه واقع شده است. منطقه نادری به خاطر دسترسی آسان به حوضه داخل شهر چالوس و فاصله اندک تا آزاد راه تهران شمال ( جاده چالوس ) است که مزیت این منطقه برند چالوس نسبت به دیگر مناطق چالوس مزیت فراوانی برای خرید آپارتمان دارا می باشد.

یکی از مزیت های خرید آپارتمان ارزان در منطقه نادری چالوس نزدیکی به شهرک تفریحی و گردشگری نمک آبرود و دیگر شهرهای همانند کلارآباد و متل قو می باشد که در مجاورت این شهرها با فاصله اندک واقع شده است.

از امکانات این آپارتمان می توان از: گرمایش و سرمایش با استفاده از اسپیلت و شوفاژ، کفپوش از نوع پارکت، کابینت کار آشپزخانه، هود، گاز رومیزی، حمام ترکی، آیفون تصویری، پنجره دو جداره، درب ضد سرقت، آسانسور لاین اول برای باربری و لاین دوم نفربر، سرویس ایرانی و فرنگی را نام برد.

فروش این آپارتمان ارزان قیمت در منطقه نادری شهر چالوس با قیمت 2 میلیارد تومان در املاک می ملک انجام می شود. قیمت خرید این آپارتمان نسبت به قیمت خرید این آپارتمان در شهر چالوس قیمت مناسب تری را دارا می باشد و به دلیل فروش استثنایی مبلغ خرید آپارتمان زیر قیمت تعیین شده است.

فروش فوری و زیر قیمت آپارتمان در منطقه نادری شهر چالوس بطور اختصاصی در املاک می ملک. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید این آپارتمان با کارشناسان ما در املاک می ملک تماس بگیرید.

  •  پکیج
  •  اسپیلت
  •  کابینت
  •  گاز رومیزی
  •  هود
  •  سرویس ایرانی
  •  آسانسور دو لاین نفربر و باری
  •  آسانسور