فروش ویلای دوبلکس در منطقه جنگلی لتینگان ، شهر نوشهر

قیمت ویلا

+  مشخصات
نوشهر
شهرستان
لتینگان
منطقه
160
متراژ ویلا
220
متراژ زمین
2
اتاق خواب
0
تعداد مستر
0
سال ساخت
87123
کد ملک
تماس بگیرید
قیمت کل
0936 118 4646
اطلاعات بیشتر

فروش ویلای دوبلکس در منطقه جنگلی لتینگان واقع در شهر بندری نوشهر. خرید این ویلای دوبلکس در املاک می ملک.

این ویلای دوبلکس جنگلی با محوطه سازی کامل در زمینی به مساحت 220 متر و با بنای 160 متر با دارا بودن دو خواب و مدارک کامل مالکیت برای فروش در املاک می ملک عرضه می گردد.

روستای لتینگان واقع در قسمت شرقی حوضه شهر بندری نوشهر قرار دارد، این روستا با بافت شهری در دامنه کوه خیرود و از طرف شمال به ساحل دریای خزر، از غرب به روستای خیرود و روستای امیررود،از طرف شرق به روستای درزیکلا قرار گرفته است.

از مزیت خرید این ویلای دوبلکس در شهر بندری نوشهر استفاده آسان از مسیر آزاد راه تهران شمال ( جاده کندوان ) با فاصله 8 کیلومتر می باشد.

از دیگر مزایای این ویلای دوبلکس در روستای لتینگان جنگل بکر و دست نخورده لتینگان برای جنگل نوردی و پیاده روی در منطقه جنگلی است، سد خاکی آویدر با قایق سواری و پدالو وآلاچیق در منطقه جنگلی بکر صلاح الدین کلا با فاصله 8 کیلومتر، پارک جنگلی سی سنگان با آلاچیق و امکانات تفریحی و رفاهی دردو قسمت جنگلی و ساحلی با فاصله 10 کیلومتر، پلاژ سیترای نوشهر با تمامی امکانات ساحلی و شهر بازی در فاصله 6 کیلومتری را می توان نام برد.

این ویلای دوبلکس در روستای جنگلی لتینگان با نمای سنگ آنتیک با امکاناتی نظیر: محوطه سازی زیبا، نمای چوب در داخل ساختمان، کولر، باربکیو ، کابینت کاری با چوب ام دی اف،گاز رومیزی، تراس رو به جنگل، سرویس فرنگی و ایرانی ارائه می شود.

قیمت این ویلای دوبلکس جنگلی به صورت اختصاصی در املاک می ملک 3.8 میلیارد تومان می باشد،برای مشاوره و خرید ویلا در این رنج این قیمت می توانید با ما تماس حاصل فرمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این ویلای دوبلکس با کارشناسان ما در املاک می ملک تماس بگیرید.

  •  ایرانی
  •  سرویس فرنگی
  •  ویو فوق العاده
  •  اسپلیت
  •  باربکیو
  •  سرویس ایرانی و فرنگی