معاوضه زمین ساحلی در نشتارود تنکابن با قیمت ارزان

قیمت زمین

+  مشخصات
20  میلیون
قیمت متری
تنکابن
شهرستان
نشتارود
منطقه
1300
متراژ زمین
مسکونی
کاربری
24358
کد ملک
تماس بگیرید
قیمت کل
0936 118 4646
اطلاعات بیشتر

معاوضه زمین ساحلی در نشتارود تنکابن با قیمت ارزان و موقعیت مکانی عالی. این زمین ساحلی که دارای بافت مسکونی است با شرایطی ویژه معاوضه و تهاتر می شود.

زمین مذکور 1300 متر مساحت داشته و دارای بافت مسکونی می باشد. از نظر موقعیت مکانی، این زمین در ساحل نشتارود واقع شده که یکی از بهترین مناطق شهر نشتارود و تنکابن می باشد.

دیگر مزیت های این زمین ساحلی ارزان، نزدیکی به شهرهای توریستی کلارآباد، متل قو، نمک آبرود، چالوس و تنکابن می باشد که باعث ارزش بیشتر این زمین ساحلی شده است.

دسترسی شهر نشتارود به تهران از طریق آزادراه تهران چالوس است و در انتهای مسیر این آزادراه، برای رسیدن به نشتارود باید از شهرهای چالوس، نمک آبرود، کلارآباد، متل قو و عباس آباد عبور کرد که این شهرهای از مهم ترین مراکز توریستی و تفریحی مازندران و شمال ایران محسوب می شوند. این امر موقعیت ویژه ای به شهر نشتارود تنکابن بخشیده است.

با در نظر گرفتن مزیت های ذکر شده، قیمت زمین در نشتارود نسبت به دیگر مناطق غرب مازندران و شمال ایران قیمت ارزان محسوب می شود و این فرصتی عالی برای سرمایه گذاری ملکی در شمال می باشد.

منطقه ای که این زمین ساحلی در آن واقع شده از نظر دسترسی شرایط مناسبی دارد و در فاصله نزدیک به مراکز خرید و فروشگاه ها، اماکن تفریحی و جاذبه های طبیعی قرار گرفته است.

این زمین ساحلی ارزان در نشتارود تنکابن، دارای سند مالکیت و جواز ساخت بوده و مدارک این زمین توسط کارشناسان املاک می ملک بررسی و تایید شده و مشکلی برای تهاتر و معاوضه زمین مذکور وجود ندارد. همچنین انشعابات و امتیازات آب، برق و گاز برای این زمین ساحلی ارزان دریافت شده است.

معاوضه زمین ساحلی مذکور با قیمت ارزان متری 40 میلیون و قیمت کل 52 میلیارد انجام می شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر جهت تهاتر و معاوضه زمین ساحلی در نشتارود تنکابن با کارشناسان می ملک تماس بگیرید.

  •  ویو ساحلی
  •  دیوارکشی شده
  •  نصب دروازه
  •  انشعابات وصل
  •  مسطح سازی
  •  سند معتبر