خرید ویلای دوبلکس شهرکی در جنگل های مزگاه نوشهر

قیمت ویلا

+  مشخصات
نوشهر
شهرستان
مزگاه
منطقه
200
متراژ ویلا
250
متراژ زمین
۳
اتاق خواب
0
تعداد مستر
1400
سال ساخت
46786
کد ملک
تماس بگیرید
قیمت کل
0936 118 4646
اطلاعات بیشتر

خرید ویلا در یکی از شهرک های واقع در جنگل های روستای مزگاه نوشهر. قیمت فروش این ویلای دوبلکس شهرکی 7 میلیارد تومان در املاک می ملک می باشد.

این ویلای دوبلکس با موقعیت شهرکی در زمینی به متراژ 250 متر و با بنای 200 متر دارای 3 خواب از نوع مستر می باشد. این ویلا در منطقه جنگلی مزگاه نوشهر و در میان جنگل های شمال ایران ساخته شده است.

شهر نوشهر که از دو بخش شهری و روستایی تشکیل شده، میان شهرهای نور و چالوس قرار دارد. نوشهر به علت قرار گرفتن در میان دریا و جنگل، دارای آب و هوای معتدل و دلنشین است.

شهر توریستی نوشهر به خاطر داشتن جاذبه های طبیعی و گردشگری مانند دریای خزر و مناطق ساحلی، جنگل های هیرکانی که در کوه های البرز قرار گرفته، چشمه های متعدد مانند چشمه گردو و چشمه چلندر، مرداب ارواح و... پذیرای مسافرانی در فصول مختلف خصوصا تابستان از تمام نقاط کشور است.

نوشهر همچنین دارای مراکز تفریحی مانند پارک جنگلی سیسنگان، پلاژ سیترا، مجتمع جهانگردی چلندر و.. است که این امر در کنار جاذبه های طبیعی، نوشهر را به یکی از مهم ترین شهرهای توریستی در مازندران و شمال ایران بدل کرده است.

موقعیت توریستی نوشهر باعث رونق در خرید و فروش املاک در این شهر شده و می توان نوشهر را یکی از بهترین شهرهای مازندران و شمال کشور برای خرید ویلا و زمین دانست.

یکی از مزیت های خرید ویلا در مزگاه نزدیکی به پارک جنگلی سیسنگان با فاصله 5 کیلومتری، فاصله چند صد متری به دریا و کوه های شمال کشور است که شرایط مناسبی را برای استفاده از جاذبه های گردشگری فراهم کرده است.

از امکانات این ویلای شهرکی با نگهبانی 24 ساعته می توان از: سرمایش و گرمایش با استفاده از پکیج و اسپیلت، درب ضد سرقت، کابینت های با کیفیت در آشپزخانه، هود، گاز رومیزی، سرویس ایرانی و فرنگی، تراس، نورپردازی مخفی در سقف، محوطه سازی نام برد.

قیمت خرید این ویلای دوبلکس با موقعیت شهرکی و سند تک برگ 7 میلیارد تومان می باشد. طبق کارشناسی املاک می ملک این ویلای جنگلی که با بهترین مصالح ساختمانی و تجهیزات با کیفیت ساخته شده، با نازلترین قیمت برای فروش در املاک می ملک عرضه شده است.برای کسب اطلاعات بیشتر برای خرید این ویلای جنگلی با موقعیت شهرکی با شماره های 09121022352 و 09121343901 تماس بگیرید.

  •  کابینت mdf
  •  اجاق گاز رومیزی
  •  هود
  •  سرویس ایرانی
  •  سرویس فرنگی
  •  تراس
  •  حیاط سازی
  •  درب ضد سرقت
  •  نور مخفی در سقف