خرید زمین ارزان در علی آباد عسگرخان نوشهر، شمال

قیمت زمین

+  مشخصات
4/3  میلیون
قیمت متری
نوشهر
شهرستان
230
متراژ زمین
مسکونی
کاربری
21068
کد ملک
تماس بگیرید
قیمت کل
0936 118 4646
اطلاعات بیشتر

فرصتی ویژه جهت خرید یک قطعه زمین با قیمت ارزان 1 میلیارد در منطقه علی آباد عسگرخان نوشهر در شمال ایران. خرید این زمین ارزان بطور اختصاصی در املاک می ملک.

این زمین ارزان دارای متراژ 230 متر و بر 12 متر است. موقعیت جنگلی، منظره دیدنی، عرض طولانی و دیگر شرایط این زمین، شرایط مناسبی را جهت ساخت ویلا در این زمین فراهم کرده است.

منطقه علی آباد عسگرخان که از توابع شهرستان نوشهر است در 20 کیلومتری شهر نوشهر واقع شده است. علی آباد عسگرخان در مجاورت سیسنگان قرار دارد که یکی از مناطق توریستی و گردشگری مازندران و شمال ایران محسوب می شود.

روستای علی آباد عسکرخان که این زمین ارزان در آن واقع شده، از شرق به روستاهای انارور، ملکار، چلندر، چلک و از غرب به مناطق توسکاتک و سیسنگان ختم می شود. این روستای زیبا از جنوب در مجاورت دامنه های شمالی رشته کوه های البرز و جنگل های شمال ایران و از شمال در همسایگی سواحل دریای خزر قرار دارد که آب و هوایی معتدل و دلنشین را برای این منطقه به ارمغان آورده است.

از مراکز تفریحی و جاذبه های طبیعی نزدیک به علی آباد عسگرخان می توان به این موارد اشاره کرد: پارک جنگلی سیسنگان، دریاچه ممرز یا تالاب ارواح، سواحل دریای خزر، مناطق جنگلی و کوه های البرز و...

به علت مجاورت منطقه علی آباد با جاده کناره، این روستا دارای دسترسی آسان و سریع به شهرهای مجاور می باشد. علی آباد عسگرخان در 20 کیلومتری نوشهر، 10 کیلومتری رویان و 15 کیلومتری نور قرار دارد. همچنین فاصله منطقه علی آباد نوشهر تا آزادراه تهران شمال کمتر از 30 کیلومتر می باشد.

روستای جنگلی علی آباد نوشهر به دلیل بهره مندی از جاذبه های طبیعی متعدد، شرایط اقلیمی، دسترسی مناسب و مجاورت با مناطق گردشگری و توریستی سیسنگان، چلندر و.. منطقه ای مستعد جهت سرمایه گذاری ملکی و خرید زمین و ویلا می باشد. علاوه بر این قیمت زمین در علی آباد عسگرخان، قیمت زمین در نوشهر و شمال، طی سال اخیر افزایش قابل توجهی داشته و خرید زمین در نوشهر و شمال، یک سرمایه گذاری زودبازده و سودآور خواهد بود.

این زمین که دارای سند مالکیت و امتیازات و انشعابات کامل می باشد با متراژ 230 متر و قیمت 1 میلیارد تومان به فروش می رسد. در صورتی که قصد خرید زمین و ساخت ویلا در شمال ایران و خصوصا شهرستان نوشهر را دارید، این زمین ارزان گزینه ای مناسب برای شماست.

جهت خرید زمین مذکور و مشاوره پیش از خرید با مشاوران گروه املاک می ملک تماس بگیرید.

  •  دیوارکشی شده
  •  دروازه
  •  ویو جنگلی
  •  سند معتبر مالکیت
  •  امتیازات کامل