خرید ویلای شیک با موقعیت شهرکی در کلارآباد، شمال ایران

قیمت ویلا

+  مشخصات
عباس آباد
شهرستان
آهنگرکلا
منطقه
240
متراژ ویلا
300
متراژ زمین
۴ خواب
اتاق خواب
۱ خواب
تعداد مستر
1400
سال ساخت
90310
کد ملک
تماس بگیرید
قیمت کل
0936 118 4646
اطلاعات بیشتر

خرید ویلای شیک با موقعیت شهرکی در کلارآباد، یکی از بهترین مناطق توریستی شمال ایران در غرب استان مازندران. فروش ویلای شیک به طور اختصاصی در املاک می ملک.

این ویلای شیک در زمینی به متراژ 300 متر و با 4 خواب که یک خواب آن از نوع مستر است با متراژ 240 متر با موقعیت شهرکی در یکی از بهترین مناطق توریستی شمال ایران و غرب استان مازندران در شهر کلارآباد که در سال 1400 ساخته شده است.

شهر کلارآباد از شمال به دریای خزر و از جنوب به جنگل های شمال ایران همسایه است و دارای آب و هوای معتدل خزری می باشد. کلارآباد که در همجواری با شهرهای متل قو و چالوس و شهرک نمک آبرود قرار دارد به دو بخش بالا کلارآباد و خوشامیان تقسیم می شود.

این شهر با دارا بودن موقعیت مناسب و بهره مندی از موهبت جاذبه های طبیعی در فصول مختلف سال پذیرای مسافران از تمام نقاط ایران است که این امر باعث رونق خرید و فروش املاک در کلارآباد شده است. به دلیل رونق بالای خرید و فروش املاک در کلارآباد، خرید ویلا در کلارآباد را به گزینه ای مناسب برای خرید ویلا در بین شهرهای شمال ایران و غرب مازندران تبدیل می کند.

شهر کلارآباد شهرک های برند فراوانی در خود جای داده است که این شهرک ها کلارآباد را به شهری توریستی در شمال ایران تبدیل کرده است. از بین این شهرک ها می توان به شهرک خوشامیان و شهرک امیردشت اشاره کرد.

یکی دیگر از مزیت های خرید ویلا در کلارآباد، همجواری این شهر با شهرک تفریحی و توریستی نمک آبرود است که باعث افزایش ارزش و قیمت املاک در کلارآباد شده است و خرید ویلا در کلارآباد را به یک سرمایه گذاری ملکی سودآور و زودبازده تبدیل کرده است.

از دیگر مزیت های خرید این ویلای شیک شهرکی دسترسی آسان به استان تهران با استفاده از آزادراه تهران شمال ( جاده چالوس ) می باشد که در فاصله 10 کیلومتری این ویلا در کلارآباد قرار دارد.

بعضی از امکانات این ویلای شیک به شرح زیر می باشد: سرمایش و گرمایش از طریق شوفاژ و اسپیلت، کفپوش با استفاده از بهترین سرامیک، نمای داخلی با کاغذ دیواری و نور مخفی در سقف با استفاده از کناف، هود دیجیتال، کابینت ممبران، گاز رومیزی، پنجره های دوجداره، درب ضد سرقت، دزدگیر برای درب و پنجره، سرویس ایرانی و فرنگی.

این ویلای شیک در غرب استان مازندران در شهر کلارآباد با موقعیت شهرکی با قیمت 7.5 میلیارد تومان به فروش می رسد. طبق کارشناسی از طرف املاک می ملک قیمت فروش این ویلای شهرکی در شهر کلارآباد با توجه به متراژ زمین و بنا، قیمتی ارزان تر نسبت به قیمت ویلا در کلارآباد می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید ویلا در کلارآباد با شماره 09121022352 تماس بگیرید.

  •  شوفاژ
  •  اسپیلت
  •  هود دیجیتال
  •  گاز رومیزی
  •  سرویس ایرانی و فرنگی
  •  کابینت ممبران
  •  کاغذ دیواری
  •  پنجره دو جداره