شهر-

شهرستان نوشهر یکی از شهرستان های استان مازندران و از مناطق دیدنی و توریستی شمال کشور است. شهرستان نوشهر از شمال با دریای خزر، از جنوب با رشته کوه های البرز، از جنوب و شرق با شهرستان نور و از غرب با شهرستان چالوس همسایه است.

مرکز شهرستان نوشهر، شهر نوشهر است که دارای بندر و فرودگاه می باشد و از سال های دور با کشورهای مجاور دریای خزر مراودات تجاری داشته است. نوشهر همچنین از مناطق ویژه ی اقتصادی کشور می باشد. اخیرا احتمال تبدیل نوشهر به منطقه آزاد تجاری قوت گرفته است. در صورت وقوع این امر، تحول گسترده ای در تمام سطوح تجاری و اقتصادی نوشهر صورت می گیرد و یقیناً تاثیری مستقیم بر افزایش قیمت زمین و ویلا در نوشهر خواهد داشت. با توجه به این امر، خرید املاک در نوشهر گزینه ای مناسب و مطمئن جهت سرمایه گذاری ملکی در شمال کشور محسوب می شود.

از جاذبه های طبیعی و مراکز تفریحی و توریستی نوشهر، می توان به پارک جنگلی سیسنگان، موزه کندلوس، چشمه های متعدد، سواحل دریای خزر، مناطق جنگلی و کوه های البرز، مناطق کوهستانی و ییلاقی کجور و... اشاره کرد.

نوشهر طی سال های اخیر شاهد رشد سریعی از نظر اقتصادی و تجاری بوده و یکی از مناطق پرطرفدار برای خرید ویلا و خرید زمین در شمال کشور محسوب می شود. ارزش املاک در نوشهر همواره نرخ رشد بالایی داشته و پیش بینی می شود این روند در آینده سرعت بیشتری بگیرد. نوشهر از بهترین و شاخص ترین مناطق شمال و مازندران جهت سرمایه گذاری و خرید املاک می باشد.