خرید و فروش املاک در شمال، مازندران

شهر-نوشهر

آرشیو املاک در نوشهر

نوشهر یکی از شهرستان های توریستی و زیبای شمال کشور، واقع در غرب استان مازندران است که در مجاورت جنگل های شمال، دریای خزر و شهرستان های چالوس و نور قرار دارد.

وجود بندر، فرودگاه و نزدیکی به جاده کندوان و آزادراه تهران شمال، سبب رشد سریع اقتصادی نوشهر طی سال های اخیر بوده است و این شهر را به مقصدی جذاب برای گردشگران تبدیل کرده است. عوامل فوق نوشهر را منطقه ای شاخص در شمال کشور، جهت سرمایه گذاری ملکی، خصوصا خرید زمین و خرید ویلا کرده است.

شهر-چالوس

آرشیو املاک در چالوس

چالوس، شهرستانی توریستی با جاذیه های طبیعی و مراکز تفریحی متعدد در استان مازندران و شمال ایران است. بیشترین شهرت چالوس به علت قرار گرفتن در انتهای مسیر جاده چالوس (کندوان) می باشد.

چالوس به علت قرار گرفتن در مسیر ارتباطی 4 استان مازندران، گیلان، تهران و البرز و وجود آزادراه تهران شمال، دارای موقعیتی ویژه در شمال کشور است. از مهم ترین مراکز گردشگری چالوس می توان به منطقه برند نمک آبرود اشاره کرد که سالانه صدها هزار گردشگر ایرانی و خارجی را جذب این منطقه می کند.

شهر-عباس-آباد

آرشیو املاک در عباس آباد

عباس آباد شهرستانی در استان مازندران است. شهرهای واقع در این شهرستان، کلارآباد، متل قو (سلمانشهر) و عباس آباد می باشند که همگی از شهرهای توریستی و برند در شمال کشور هستند.

شهرستان عباس آباد به دلیل بهره گیری از جاذبه های طبیعی و مراکز تفریحی و تجاری، یکی از مناطق برند در مازندران بوده و طی سال های اخیر پیشرفتی روزافزون را به خود دیده است. به همین علت خرید املاک در عباس آباد، کلارآباد و خصوصا متل قو یکی از بهترین گزینه ها جهت سرمایه گذاری ملکی در شمال محسوب می شود.

شهر-تنکابن

آرشیو املاک در تنکابن

شهرستان تنکابن که هنوز در میان مردم با نام قدیمی خود، شهسوار شناخته می شود، در غرب مازندران قرار گرفته است.

تنکابن از شمال با دریای خزر، از شرق با شهرستان های عباس آباد و کلاردشت، از غرب با شهرستان رامسر و از جنوب با کوه های البرز و جنگل های شمال کشور همسایه است. مناطق دیدنی تنکابن ارتفاعات 2 هزار و 3 هزار، پارک های جنگلی و کوه های البرز، دریای خزر، آبشار و چشمه های متعدد و مناطق کوهستانی و ییلاقی و... می باشند.

شهر-کلاردشت

آرشیو املاک در کلاردشت

شهرستان کلاردشت که به دلیل وجود طبیعت بکر و استثنایی خود به بهشت گمشده ایران مشهور است، در غرب استان مازندران در شمال کشور واقع می باشد. خرید املاک در کلاردشت همواره پر رونق بوده و احداث آزادراه تهران شمال بر رونق خرید و فروش املاک در کلاردشت افزوده است.

جاذبه های طبیعی کلاردشت، این منطقه را به مقصدی توریستی برای گردشگران داخلی و خارجی مبدل ساخته است. بعضی از مقاصد گردشگری کلاردشت، دریاچه ولشت، کوه علم کوه، چشمه ها، غارها و یخچال های طبیعی، جنگل های شمال و.. می باشند.